Dzieci zakłóciły krojenie tortu na weselu. Nagrano, jak pan młody próbował je odgonić od stolika

Para młoda kroiła tort weselny, gdy dzieci przeszkodziły im w tej czynności. Jeden z uczestników imprezy nagrał ten moment i podzielił się nim w mediach społecznościowych ku przestrodze. Filmik poruszył internautów, którzy przyznali, że dzieci na weselu być nie powinno.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Mai Hyży ślub marzeń: Chciałabym wyjechać za granicę, w boho, z wiankiem

Ślub i wesele to niezwykle ważna uroczystość dla pary młodej, która z wielką pieczołowitością planuje każdy szczegół uroczystości. Niestety nie zawsze wszystko wychodzi tak, jak powinno. W tym przypadku kilkoro dzieci zakłóciło moment krojenia weselnego tortu. Dla wielu osób jest to dowód na to, że wesela i śluby to nie miejsce dla najmłodszych, a nagranie z incydentu jest ostrzeżeniem przed popełnieniem takiego błędu. 

Dzieci zakłóciły krojenie tortu weselnego. Pan młody musiał je przegonić od stołu

Na filmiku opublikowanym na TikToku przez użytkownika @milicaarizanovicc widać pięknie udekorowaną salę i parę młodą próbującą kroić tort weselny. Niestety przeszkodził im w tym chłopiec, który wszedł im w drogę, bawiąc się w łapanie mydlanych baniek, które unosiły się w powietrzu. Pan młody próbował ratować sytuację, odganiając niesforne dziecko, ale chwilę później jego świeżo poślubiona małżonka musiała uspokoić dwoje innych kilkulatków. To uniemożliwiało również pracę fotografom i kamerzystom, którzy starali się jak najpiękniej uwiecznić parę młodą na weselu. W komentarzach autor dodał też, że rodzice kilkulatków nie tylko nie zareagowali, ale jeszcze się obrazili za poproszenie ich o zajęcie się pociechami, bo przecież przyszli się bawić. 

Dzieci popsuły krojenie tortu weselnego. To nie spodobało się internautom

Filmik pokazujący jak dzieci zakłócają wesele, bardzo szybko zdobył popularność w sieci. Do tej pory nagranie zebrało ponad dwa tysiące polubień. W komentarzach internauci jasno przyznały, że wesele powinno być bez dzieci:

Dzieci niszczą małżeństwo, zanim ono się w ogóle zaczęło.
Gdybym wydał na mój ślub grube tysiące, bez żadnych skrupułów zabroniłbym przychodzić dzieciom poniżej 16 roku życia. Bez żadnych wyjątków.
Teraz rozumiem, dlaczego ludzie zakazują wstępu na wesela rodzicom z dziećmi. 
Więcej o:
Copyright © Agora SA