Słynna para chce zmienić imię swojego syna. Uznali, że "Lew Boga" lepiej pasuje do chłopca

Wybranie odpowiedniego imienia dla dziecka jest zadaniem dość trudnym. Rodzice często szukają odpowiedniej nazwy, która będzie wyjątkowa, oryginalna i tym samym niebanalna dla ich dziecka. Okazuje się jednak czasem, że niektóre wybory są tak bardzo nietrafione, że rodzice myślą nad zmianą imienia. Do takiego wniosku doszła jedna ze słynnych par w świecie influencerów.

Pewna słynna para pragnie zmienić imię swojego dziecka. Chłopiec niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny, a jego rodzice doszli do wniosku, że imię, które mu nadali przy urodzeniu, nie pasuje do niego. O jaką zmianę chodzi? Wolf miałby stać się Aire.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Po roku czas na zmianę? Pierwsze imię nie przypadło do gustu rodzicom

Travis Scott i Kylie Jenner, doczekali się dwójki dzieci. Pierwsza na świecie pojawiła się dziewczynka. Przyszła na świat 1 lutego 2018 roku i otrzymała wyjątkowe imię. Dziewczynkę nazwano Stormi Webster. Dokładnie cztery lata później urodził się jej braciszek. Chłopiec przyszedł na świat 2 lutego 2022 roku, a jego rodzice wymyślili równie oryginalne imię. Nazwano go Wolfe Jacques, jednak okazało się, że nie był to trafny wybór. Po roku jego rodzice myślą nad zmianą.

Tata pokazał, jak wygląda jego auto w środku.Tata z TVN-u pokazał, co jego dzieci zrobiły w samochodzie. "Chodzą pracować na budowie"

Nowe imię dla syna Kylie JenerNowe imię dla syna Kylie Jener Fot. screen Instagram / kyliejenner

Nieoficjalnie zaczęto chłopca już nazywać nowym imieniem, które w języku hebrajskim oznacza "lwa Boga". Chodzi oczywiście o Aire. Jak tłumaczą rodzice, to wyjątkowe imię ma lepiej oddawać charakter chłopca.

Travis i Kylie wspólnie podpisali odpowiednie dokumenty, argumentując swoją decyzję tym, że przez pierwszy rok życia syna zdążyli poznać go na tyle, by stwierdzić, że Wolfe Jacques do niego nie pasuje. Pochodzące z hebrajskiego Aire, która ma oznaczać Lwa Boga, podobno znacznie lepiej oddaje charakter chłopca, ma również lepiej korespondować z imieniem jego starszej siostry. W rodzinie maluch już teraz funkcjonuje jako Aire Webster. Czy wkrótce to imię pojawi się także w dokumentach, zobaczymy

- czytamy na portalu cgm.pl.

Aire - oznacza 'lwa Boga'Aire - oznacza 'lwa Boga' Fot. screen Instagram / kyliejenner

Szkolna stołówkaZrobiła młodszej siostrze drugie śniadanie do szkoły. Ludzie zachwyceni

Więcej o: