W kościele zorganizowano przedstawienie dla dzieci. Nagle wierni spojrzeli na jednego chłopca

Występy dzieci mają to do siebie, że trudno przewidzieć, jak zachowają się najmłodsi. Ten kilkuletni aniołek zrobił furorę na jasełkach.

Przedstawienia z udziałem dzieci często są bardzo zabawne. Mali aktorzy nie tylko często przejęci swoją rolą zabawnie się przejęzyczają, zapominają, że są na scenie, czy zasłaniają buźki wierząc, że stają się niewidoczni. Niektóre dzieciaki wręcz przeciwnie, nie ukrywają swoich emocji, nawet jeśli wszyscy wokół na nie patrzą.

Zobacz wideo Maja Hyży jako jurorka w talent show? "Gdyby zrobili taki program dla dzieci, to mogłabym"

Na TikToku pojawiło się nagranie z jasełek, które odbywały się w kościele. Przez środek świątyni wchodzą dzieci przebrane za aniołów, które przybywają do małego Jezusa. Wszystkie są bardzo skupione i widać, że przejmują się swoją rolę. Uwagę skupia jednak jeden chłopiec, którego mina wskazuje, że najwyraźniej nie jest zadowolony. Patrzy na wszystkich i wszystko (również na żłóbek, przed którym prawdopodobnie ma się ukłonić) ze złością i zirytowaniem. Cała jego sylwetka mówi "nie zawracajcie mi głowy".

Filmik okazał się hitem w sieci. Pojawiło się pod nim kilka tysięcy komentarzy rozbawionych internautów:

Ja - kiedy mama każe przywitać się z cala rodzina
Byłem pewien, że będzie miał papierosa zwisającego z ust, gdy będzie szedł. Tak codziennie wchodzę do szkoły
Zbuntowany anioł

- żartują.

Niezadowolony aniołNiezadowolony anioł TikTok, screen, @charlenemachuca

Komentujący zwracają także uwagę na tzw. mistrzów drugiego planu. W tym przypadku jest to starszy pan, który rozemocjonowany patrzył na występy najmłodszych.

I ten dziadek w trzecim rzędzie!
Dziadek jest najlepszy
Uwielbiam dziadka z tyłu!

Okazuje się też, że sporo osób miało podobne doświadczenia, jak mama, która opublikowała filmik na TikToku. Ich dzieci również nie miały ochoty brać udziału w przedstawieniu i dosadnie to pokazywały wywołując rozbawienie wszystkich widzów:

- Jakbym widziała swoje dziecko
Moje dziecko też tak miało!
Skąd to znam!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.