Ta dziewczynka ma 9 lat i jest milionerką. Ma tytuł najlepiej zarabiającego dziecka na YouTubie

Rodzice tej dziewczynki sprzedali dochodowe biznesy, tylko po to by założyć córce konto na jednej z platform społecznościowych. Początkowo sporo w nie zainwestowali i po jakimś czasie zaczęło przynosić dochody. Teraz dziewczynka ma kilka kont i zarabia w jeden rok tyle, co innym nie udaje się nawet przez całe swoje życie.
Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Pojawienie się dziecka na świecie często sprawia, że rodzice patrzą na świat zupełnie inaczej niż wcześniej. W ich głowach pojawiają się pomysły, na jakie normalnie prawdopodobnie by nie wpadli gdyby nie dziecko. Wiele mam na forach internetowych i w mediach społecznościowych przyznaje otwarcie, że po porodzie zmieniły swoje ścieżki zawodowe, albo zaczęły robić zupełnie inne rzeczy niż dotychczas. Tak narodziły się ich pasje, które zamieniły się mniej lub bardziej dochodowe biznesy.

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Najpierw błędna diagnoza lekarzy. Później doskonały pomysł na rodzinny biznes

Podobnie było w przypadku rodziców Anastasii. Dziewczynka urodziła się w grudniu 2014 roku w Kraju Krasojarskim w Rosji. Lekarze orzekli, że dziewczynka cierpiała na porażenie mózgowe, jednak ta diagnoza okazała się błędna. Nie wiadomo czy to było bodźcem do zmiany dla rodziców. Ale pewne jest, że postanowili oni, że pomimo dużych zysków sprzedadzą swoje biznesy. Zrobili to w roku 2015, a rok później założyli na platformie YouTube rodzinny kanał pod nazwą Like Nastya. Zainwestowali sporą sumę pieniędzy w rozkręcenie konta, jednak po jakimś czasie zaczęło to powoli przynosić efekty. Wtedy też rodzina postanowiła przeprowadzić się ze swojego rodzinnego miasta do Maiami w Stanach Zjednoczonych. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Spodnie, które ukryją co trzeba. Znaleźliśmy najpiękniejsze modele idealne na wiosnę!

Jako 7-latka zajęła 6. miejsce w rankingu najlepiej zarabiających youtuberów opublikowanej przez Forbesa

Te wszystkie działania spowodowały, że w 2022 roku Anastasia zajęła 6. miejsce z zarobkiem 28 milionów USD (czyli około 112 milionów złotych), w rankingu najlepiej opłacanych youtuberów opublikowanej przez czasopismo Forbes. Tym samym okazała się jedyną dziecięcą influencerką, co dało jej tytuł najlepiej zarabiającego dziecka na YouTubie. Nastya prowadzi kanały zarówno na Instagramie jak i na YouTubie. Jej główny kanał Like Nastya śledzi 105 milionów subskrybentów, a konto na Instagramie obserwuje 544 tysiące ludzi. Dziewczynka swoją przygodę z "pracą" w mediach zaczynała recenzując zabawki, potem pojawiły się relacje z różnych wycieczek, w tym do parków rozrywki na całym świecie. W sierpniu 2021 roku dziewczynka opublikowała swoją premierową piosenkę pt. "Toys - kids song" i została odtworzona 52 miliony razy. Trzeba przyznać, że rodzice mieli "nosa" do interesu, a cała rodzina wygląda na bardzo szczęśliwą i zadowoloną pracując w ten sposób.

Źródło: 4fun.tv

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.