Zrobi豉 m這dszej siostrze drugie 郾iadanie do szko造. Ludzie zachwyceni. "Posi貫k od serca"

D逝gie godziny sp璠zone w szkole wymagaj odpowiedniej dawki energii. Nie wszystkie dzieci 篡wi si w szkolnych sklepikach. Niekt鏎zy zabieraj do szko造 lunchboxy. Pewna nastolatka pokaza豉, jaki po篡wny posi貫k przygotowa豉 dla swojej siostry do szko造. Z pewno軼i ka盥y chcia豚y mie takie rodze雟two.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Szko造 podstawowe mają obowiązek zapewnienia dziecku chociaż jednego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Jeśli placówki nie mają możliwości organizacji kuchni, muszą, zamiast tego mieć zapewniony catering. Okazuje się jednak, że nie wszyscy uczniowie decydują się na korzystanie ze szkolnych stołówek. Powodów tych decyzji jest wiele, jednak najwięcej zależy od indywidualnych preferencji. Niektórzy noszą własne jedzenie do szkół, które nieco wcześniej przygotowują sami. Czasami w pomoc angażują się także najbliżsi. 

Zobacz wideo Sposób na niejadka według Katarzyny Bosackiej? "Zapraszajmy dzieci do kuchni"

Pokazała lunchboxa przygotowanego do szkoły. Nawet kanapki są z ciemnego pieczywa słonecznikowego

Zdrowe drugie śniadanie do szko造 wcale nie musi być wyzwaniem. Jedna z aktywnych użytkowniczek Twittera opublikowała wpis, w którym pokazała zdjęcie przygotowanego lunchboxa dla swojej siostry. Dziewczyna nie kryła ekscytacji, że nie tylko tak ładnie udało się jej się wszystko skomponować, ale przy tym ma to także smakowity wygląd.

Zrobiłam lunchboxa siostrze do szkoły! Kanapeczki z ciemnego pieczywa słonecznikowego z serkiem i rukolą. Do tego pomidorki, jabłecznik i batonik. Specjalnie przez 2 dni szukałam jej tego lunchboxa

- napisała zadowolona nastolatka, która nieco później dodała, że zawsze zastanawia się, czy jedzenie przechowywane luzem w pudełku jest dobre, czy lepiej zainwestować w specjalny papier na kanapki. 

Rafał Trzaskowski ratuje studentkęRafał Trzaskowski usprawiedliwił uczennicę. Nagranie hitem w sieci. "To wina PKP"

"Cudowna siostra i idealny posiłek od serca"

Pod wpisem pojawiło się kilka komentarzy. Internauci byli zachwyceni, że uczniowie przynoszą do szko造 tak zdrowe rzeczy, a nie rzucają się tylko na szkolne sklepiki. Inni zauważyli, że takie zwykłe gesty uroczo oddziaływają na siostrzane relacje.

Cudowna siostra i idealny posiłek od serca

- napisała jedna z internautek. 

"Mogę iść do więzienia, mieć żonę, ale zwolnienie z wf ma napisać mi mama"

Wi璚ej o: