W czasie porodu wyszła do toalety, ale dziecko miało inne plany. Gdy je złapała, poznała płeć

Choć można by przypuszczać, że po sześciu porodach niewiele jest w stanie zaskoczyć rodzącą, to trzeba jednak przyznać, że siódmy poród Ariel przejdzie do historii. Całe szczęście, że mają nagranie na pamiątkę.

Nie bez powodu, wiele kobiet panicznie boi się porodu. Niestety lekarze nie zawsze o wszystkim informują, nie zawsze rozwiewają wątpliwości, a i często kobiety boją się zapytać o wszystko co spędza im sen z powiek. Fora dla mam i wiele historii wyczytanych w mediach społecznościowych potrafi ten strach jeszcze bardziej spotęgować. Nie zawsze też da się wszystko zaplanować w najdrobniejszych szczegółach.

Niespodziewany przebieg siódmego porodu

Kiedy Ariel zaszła w ostatnią ciążę, miała za sobą już 6 porodów. Takie kobiety, z racji doświadczenia, podchodzą już do swoich kolejnych porodów z większym luzem i dystansem, a przede wszystkim mają mniejszy opór zadawania dręczących pytań. Mają świadomość kolejnych etapów jakie występują w trakcie porodu i tego co się może stać. A jednak ten ostatni poród ją zaskoczył najbardziej ze wszystkich i raczej nie była gotowa na taki rozwój wydarzeń.

OFERTY AVANTI24.PL: 3 ulubione spódnice Francuzek. Z tą kremową w kwiaty łatwo stworzyrz look prosto z Paryża. Romantyczna i piękna!

Jak dowiadujemy się z filmiku zamieszczonego przez kobietę na swoich koncie na TikToku, akcja porodowa trwała już 50 minut. Po tym czasie kobieta poczuła silną chęć skorzystania z toalety, niestety mocno zbiegło się to z chęcią wyjścia na świat przez jej siódme dziecko. Ariel zmuszona była łapać dziecko nad toaletą i jednocześnie w tym samym momencie dowiedziała się o płci dziecka - powitała na świecie dziewczynkę. W tamtej chwili towarzyszył kobiecie mąż, a ich reakcje zostały uwiecznione na nagraniu. 

Zobacz wideo Paweł Trybała wspomina poród drugiej córki. "Biegłem jak chirurg na bardzo ważną operację"

Reakcja taty zachwyciła internautów

Filmik zdobył już ponad 26 milionów zasięgów i niespełna 4 miliony reakcji. Wielu internautów jest zszokowanych tym w jaki sposób córeczka pojawiła się na świecie, inni żartują że zarówno poród jak i posiadanie 6 starszych braci spowodują, że w przyszłości będzie niezniszczalna. Ale spora liczba ludzi zwraca uwagę na różnicę w reakcjach mamy i taty w tamtej chwili. Szok i niedowierzanie u mamy, zderza się z ogromnym uśmiechem pełnym miłości u taty. Internauci twierdzą, że to dowód na uwielbienie swojej żony i czystą miłość z powodu przyjścia na świat córeczki.

Rzeczywiście, taki czysty uśmiech miłości, podniecenia i zdumienia w jednym, uwielbiał to.
Poród w toalecie wydaje się taki niehigieniczny.
Ta dziewczyna będzie nietykalna. 6 starszych braci to jak ściana.
Dlaczego nikt nie mówi o uśmiechu twojego męża?
Jesteś prawdopodobnie najsilniejszą kobietą, jaką znam.
Gratulacje!! Wyglądasz niesamowicie. W ogóle nie wyglądałam tak podczas porodu.
Wow, to musiał być wyjątkowy moment, gratulacje.
Moja mama miała to samo, wyskoczyłam do toalety, ale szybko nas zawieźli do szpitala. Poród trwał 7 minut.
Więcej o: