Influencerka rozpacza, bo ludzie wyśmiewają imię jej dziecka. Inspiracją był własny brzuch. "To idiotyczne"

Infuencerka podzieliła się emocjonalną prośbą. Zaapelowała, aby ludzie przestali kpić z niezwykłego imienia jej syna.

Nietypowe imię dla syna

Gwiazdy YouTube’a, Liana Jade i Connor Darlington, uważali, że znaleźli idealne imię dla swojego syna. Zdecydowali się nadać mu imię Koazy (wymawiane Kosy, a w języku angielskim cosy oznacza przytulny). Gdy 24-letnia mama podzieliła się tą wieścią z obserwującymi, została zalana okrutnymi komentarzami. 

W emocjonalnym nagraniu na TikToku Jade wyjaśniła, że ??słuchała podcastu The Unplanned Podcast, kiedy rozmowa zeszła na nietypowe imiona. Gospodarze Matt i Abby Howard, którzy również publikują posty na TikTok i YouTubie, mieli problem z "śmiesznymi" i unikalnymi imionami. Nie odnieśli się do imienia Koazy, ale Liana poczuła się urażona. Uważa, że mówiono o imieniu jej dziecka. Natknęła się właśnie na to imię w komentarzach. Po chwili jednak sekcja komentarzy została wyłączona.

Wiem, że to tylko ich opinia

 – powiedziała.

 
Mówili o ludziach, którzy nazywali swoje dzieci nowymi, oryginalnymi imionami. Mówili, jak śmieszne są niektóre z tych nowych, unikalnych imion

- tłumaczyła.

Nasze dziecko nazywa się Koazy. Wyciągnęli wnioski, że nazwaliśmy go Koazy, ponieważ był „przytulny" w łonie matki

- dodała.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Internauci komentują

Jade przyznała, że ??chociaż otrzymała wiele komentarzy, że nazwała tak dziecko, bo  „było mu przytulnie w jej brzuchu", to wzmocniło to niej wybór tego właśnie imienia.

Każdy ma prawo do własnej opinii

- podkreśliła.

Od tego czasu viralowy klip uzyskał ponad 6,8 ??miliona wyświetleń, a wielu fanów stara się uspokoić Jade.

Myślę, że Koazy to takie urocze imię
Twoje dziecko, twoja decyzja. To imię, nie definiuje go negatywnie. Bądź dumny ze swojego wyboru i swojego dziecka

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: