Szkoła, w której straszy. Uczniowie i dyrekcja przerażeni. Jest nagranie z monitoringu. Widać upiorny kształt

W sieci pojawił się nietypowy film z monitoringu irlandzkiej szkoły. Jest bardzo niepokojący. Czy to szkoła, w której naprawdę straszą duchy?

Niepokojące nagranie

Szkoła Deerpark C.B.S cieszy się dużą popularnością w sieci. Czy jest to zasługa świetnych wyników uczniów? Nietypowych, a na dodatek skutecznych metod wychowawczych nauczycieli? Nie. O szkole zrobiło się głośno kolejny raz za sprawą nietypowe nagrania z monitoringu.

Na pierwszym nagraniu zostały ponoć uwiecznione poczynania niespokojnych duchów, które mieszkają na terenie placówki. Widać jak przesuwają się różne przedmioty, a szafki nagle otwierają. Za sprawą tego wideo szkoła w Irlandii szybko stała się popularna w sieci. Na TikToku nagrania ze szkolnych korytarzy stały się viralem.

Zobacz wideo Polskie Blair Witch Project czyli przerażający las w Witkowicach

Kolejny filmik z nawiedzonej szkoły

Obecnie w sieci pojawił krąży kolejny filmik z monitoringu. Widzimy na nim korytarz szkolny. Rzecz dzieje się w środku nocy. Nagle niewyjaśnione siły przemeblowują szkolną przestrzeń. Dyrektor placówki zapewnia, że to prawdziwe nagranie. Mrozi krew w żyłach, prawda? Szczególnie na początku, gdy słychać bardzo niepokojące dźwięki. Przesuwające się krzesło czy spadający plakat trudno wytłumaczyć.

Poddajemy jednak w wątpliwość prawdziwość tego wideo. W sieci bez trudu można znaleźć dokładny instruktaż, jak sfabrykować tego typu plik. Myślicie, że to niemądre żarty uczniów szkoły?

 
Więcej o: