Nauczycielka pokazała, jak ubrała się pierwszego dnia szkoły. Internautów zaniepokoił jeden szczegół

Młoda nauczycielka zaprezentowała w internecie swój ubiór na pierwszy dzień pracy w szkole. Niestety internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół, który wielu się nie podoba, bo nie pasuje do funkcji pedagoga. Jednak młoda kobieta twierdzi, że nie ma z tym żadnego problemu.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jakie są największe problemy polskiego systemu edukacji?

Iva Jorg jest młodą nauczycielką w jednej ze szkół w Las Vegas. Przed pierwszym dniem w pracy chciała dodać sobie pewności siebie i opublikowała w mediach społecznościowych filmik, na którym pokazała, jak ubrała się do szkoły. Niestety jedna rzecz w jej wyglądzie zwróciła uwagę internautów bardziej niż jej strój. Ten szczegół sprawił, że Iva dostała sporo negatywnych komentarzy. 

Pokazała swój strój na pierwszy dzień pracy w szkole. Internauci komentują coś innego

Iva Jorg na opublikowanym na TikToku filmiku pokazała swój strój na pierwszy dzień pracy w szkole. Z pozoru jest naprawdę zwyczajny - niebieska koszulka, dżinsy i trampki. Jednak uwagę użytkowników platformy zwróciły tatuaże, które kobieta na obu przedramionach. Nauczycielka ma bowiem obie ręce pokryte dużymi, barwnymi wzorami. To bardzo nie podoba się wielu osobom, które uważają, że takie ozdoby na skórze nie licują ze stanowiskiem pedagoga, który bądź co bądź, ma być wzorem dla swoich uczniów. Internauci wyrazili swoje niezadowolenie w komentarzach pod nagraniem Ivy. 

Nauczycielka pokazała strój do pracy w szkole. Ludziom nie podobają się tatuaże. 

Filmik młodej kobiety miał jej pomóc w opanowaniu tremy pierwszego dnia pracy. Niestety zamiast tego, dostała negatywne komentarze z powodu swoich tatuaży:

Gdyby moja nauczycielka tak wyglądała, zmieniłabym szkołę.
To nauczyciele mogą mieć tatuaże? Toż to idiotyzm!

Wiele osób zapytało też, jak znalazła tę pracę, mając tatuaże. Iva odpowiedziała, że bez problemów. Na szczęście nie wszyscy internauci są aż tak negatywnie nastawieni do tatuaży:

Normalizujmy nauczycieli z tatuażami.
Jesteś taka piękna!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.