Ma 36 lat i siedmioro dzieci. Miesięcznie wydaje na jedzenie ponad 4 tysiące zł. "Przygnębiający widok"

Kiedyś brała udział w konkursach piękności, dzisiaj mieszka na farmie i jest żoną pastora. Jej marzenia o wielkiej rodzinie spełniły się, choć lekarze dawali 10% na przetrwanie dziecka w każdej ciąży.
Zobacz wideo Katarzyna Bosacka zdradza, jakie produkty zawsze warto mieć w lodówce

Ariel Tyson w młodości często brała udział w konkursach piękności. Wychowała się w domu, w którym była jednym z pięciorga dzieci, stąd marzenia o założeniu własnej wielkiej rodziny. Teraz ma 36 lat, jest gwiazdą mediów społecznościowych. Jej profil na TikToku obserwuje ponad 2 miliony ludzi, a ona jest dumną mamą siedmiorga dzieci. A nie wygląda.

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ludzie myślą, że jej najmłodsze dziecko jest jej pierwszym dzieckiem. Są w szoku, gdy dodaj ilu ma synów

Ariel od 15 lat jest żoną Michaela. Mają siedmioro dzieci: 6 synków i najmłodszą córeczkę. Kobieta regularnie dzieli się na TikToku swoimi spostrzeżeniami na temat dużej rodziny oraz różnymi wspomnieniami i zwykłymi codziennymi chwilami. Mieszkają na farmie. Kobieta często wychodzi ze swoją córką. Ze względu na swoją urodę i młody wygląd często traktowana jest jak mama jednego dziecka. Gdy uświadamia obcych, że oprócz córki ma w domu jeszcze sześcioro synów, ludzie reagują niedowierzaniem i szokiem. To widok, który za każdym razem poprawia jej humor.

OFERTY AVANTI24.PL: Te kurtki są z nami od zawsze, ale tej wiosny są wyjątkowym HITEM. Koszulowa ombre jest mięciutka i wygodna!

"Rodzina Weasley'ów"

Jako młoda dziewczyna Ariel marzyła o wielkiej rodzinie. Jest niezwykle szczęśliwa, że marzenie udało jej się spełnić. Ale przyznaje, że odkąd ma się tyle dzieci, można zapomnieć o samotności czy celebrowaniu takich chwil jak ważne rocznice czy swoje własne urodziny. Harmonogram dnia jest ważniejszy, a wszystko musi sprawnie się toczyć. Kobieta wspomina również, że utrzymanie takiej wielkiej rodziny kosztuje niemało. Jedzą tony żywności ekologicznej, mięso wyłącznie od miejscowego rzeźnika, dużo warzyw i owoców. Miesięcznie wydają 800 funtów na jedzenie, co po przeliczeniu daje ponad 4 tysiące złotych. Ale jak dodaje mają też przewidziany niewielki budżet na jedzenie poza domem. Chce traktować swoje dzieci najlepiej jak potrafi, każde traktuje jak mały cud, tym bardziej że każda ciąża była zagrożona ze względu na wadę macicy, a ryzyko utraty każdego dziecka sięgało nawet 90%. Ariel tym bardziej jest szczęśliwa, że udało jej się urodzić tyle dzieci.

Pewnej nocy ktoś udzielał nam porad małżeńskich w barze i powiedział coś o tym, czy planujemy mieć dzieci. Powiedziałem, że mamy 7. Prawie umarli.
OK. wszyscy możemy zauważyć, jak niesamowicie wyglądasz!!! Twoja rodzina jest oszałamiająca.
Czuję się tak za każdym razem, gdy wychodzę tylko z jednym dzieckiem. I zawsze znajdzie się ktoś, kto tak myśli!
Wyglądacie jak rodzina Weasley'ów.
Przygnębiający widok.
Ta mała dziewczynka ma niezłą ochronę, mając tych wszystkich wszystkimi braci!
Właśnie trafiłam na twoje konto i chciałam powiedzieć, że macie piękną, niesamowitą rodzinę.
Ilekroć masz dość wyjaśniania, ??możesz po prostu powiedzieć „tak", ponieważ jest twoją pierwszą dziewczynką.

 - czytamy w komentarzach pod jednym z zamieszczonych filmików.

Więcej o: