Już jako 10-latka wypłacała rodzicom kieszonkowe. Mała miss cały czas żyje w przepychu. "Wszyscy mnie podziwiają"

Mama Isabelli Barrett doskonale wykorzystała pięć minut swojej córki i tak pokierowała karierą dziewczynki, że ta w wieku sześciu lat była już milionerką. Nie spoczęła na laurach i dziś ma własne biznesy i wciąż zarabia krocie.

Więcej ciekawych tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Isabella Barrett przyszła na świat 8 sierpnia 2006 roku w Rhode Island (północno-wschodnia część USA). Mama dziewczynki doszła do wniosku, że jej córeczka ma wiele wdzięku i pewności siebie, co warto byłoby dobrze wykorzystać. Zgłosiła Isabellę na konkurs piękności dla dzieci i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Gdy Isabella miała cztery latka, regularnie występowała już w tego typu wydarzeniach. W sumie ponad 50 razy na jej głowie pojawiła się korona tej najpiękniejszej, dziewczynka zdobyła też ponad 80 tytułów.

Przepustka do świata show-biznesu

Kolejnym krokiem w karierze dziewczynki był udział w amerykańskim show telewizyjnym - Toddlers & Tiaras. To głośny program emitowany przez stację TLC w latach 2009-2013. Pokazywano w nim kulisy konkursów piękności dla małych dziewczynek. Początkowo show spotkał się z krytyką, jednak szybko zgromadził przed telewizorami rzesze widzów i okazał się dla producentów doskonałym biznesem. A dla jego uczestniczek - przepustką do świata show-biznesu i wielkiej popularności. Isabella (a właściwie jej mama) doskonale wykorzystała swoje pięć minut. Zarabiała krocie, gdy miała sześć lat, zarobiła swój pierwszy milion i sama siebie nazywała "sześcioletnią milionerką". 

 
Świat konkursów jest uzależniający, zwłaszcza gdy twoja córka tak wiele wygrywa. W końcu spojrzałam na Bellę i zdałam sobie sprawę, że ona kocha to tak samo, jak ja

- wyznała w jednym z wywiadów mama Isabelli. Kiedy dziewczynka miała 10 lat mogła się już pochwalić własną linią ubrań i biżuterii, występowała w licznych kampaniach reklamowych, wiele marek nawiązywało z nią współpracę. Zarabiała krocie i wypłacała rodzicom "kieszonkowe".

Zobacz wideo Dziecko dziedziczy długi i co dalej? Adwokat: Jest prawnie chronione

Co Isabella robi dziś?

Dziś Isabella ma już 16 lat i jej życie wciąż wygląda jak bajka. Nastolatkę na Instagramie obserwuje ponad sto tysięcy użytkowników. Wciąż bierze udział w reklamach, sesjach zdjęciowych, pracuje jako modelka, zajmuje się też szkoleniem kolejnych małych miss. Jako influencerka dostaje liczne propozycje współpracy od marek z całego świata. Przyznaje, że niczego jej nie brakuje i bardzo jej się podoba życie gwiazdy.

Wiem, że wszyscy mnie podziwiają, co jest dużą odpowiedzialnością. Moi fani mnie kochają, mówią mi, że jestem fajna i  ładna. Nie ma nic, czego nie można nie lubić w byciu sławnym

- wyznała jakiś czas temu Isabella w rozmowie z Daily Mirror.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA