Lara Gessler pokazała syna. Chodakowska pomyliła jego wiek? "Przeoczyłam"

Lara Gessler zamieściła w sieci zdjęcia swoich pociech. Zdradziła także, że jej młodszy synek właśnie skończył sześć miesięcy. Urocze fotografie skomentowała Ewa Chodakowska, która była w szoku, że chłopiec ma dopiero pół roku. - Taka świeżo upieczona mama ma taką wspaniałą formę? Zakładałam, że ten mały koleżka to ma już około roku - przyznała trenerka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Lara Gessler jest szczęśliwą mamą dwójki pociech. Wspólnie z ukochanym Piotrem Szelągiem doczekali dwuletniej córeczki Neny i półrocznego synka Bernarda. Szczęśliwi rodzice chętnie opowiadają w sieci o rodzicielstwie i mówią, jak odnajdują się w roli rodziców. Tym razem troskliwa mama podzieliła się w sieci fotografiami, na których podsumowała pierwsze miesiące życia swojego synka. Widać, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. 

Zobacz wideo Lara Gessler o swoim podobieństwie do rodziców. "Jak ktoś mi mówi 'podobna do mamy', to mówię: nie widziałaś taty" [fragment podcastu femiTALK]

Lara Gessler świętuje pół roku syna. Pokazała urocze zdjęcia

Lara Gessler opublikowała na Instagramie zestawienie kilku fotografii, na którym możemy podziwiać jej uroczego syna Bernarda. Przy okazji restauratorka zdradziła, że chłopiec skończył już sześć miesięcy. Trzeba przyznać, że maluch rośnie jak na drożdżach. 

Ten kolega kończy dziś sześć miesięcy

- zdradziła Lara. 

 

Ewa Chodakowska: Świeżo upieczona mama ma taką wspaniałą formę?

Pod uroczymi zdjęciami dziecka pojawiło się wiele komentarzy. Internauci byli zachwyceni kadrami, na których rodzeństwo pozowało wspólnie. Niektórzy przyznali, że czas bardzo szybko płynie i najczęściej widać to właśnie po dzieciach. Jedna z fanek zapytała, ile różnicy jest pomiędzy Neną, a Bernardem. Lara odpowiedziała, że dwadzieścia trzy miesiące, czyli praktycznie zaledwie dwa lata. 

Śliczny chłopiec.
Udane rodzeństwo. Fajnie, że między nimi jest taka mała różnica wieku.
Niech rosną jak na drożdżach! Macierzyństwo jest piękne

- pisali internauci. Swój komentarz dodała także Ewa Chodakowska, która nieśmiało przyznała, że myślała, że Bernard ma już co najmniej roczek. Trenerka wspomniała, że kiedy widziała Larę podczas jej treningu, to była zszokowana, że młoda mama tak szybko wróciła do formy sprzed ciąży. 

Gdzieś przeoczyłam informację, że Twoje dziecko ma zaledwie 6 miesięcy. Patrzyłam na Ciebie podczas ostatniego wydarzenia treningowego z podziwem. Myślałam sobie, że taka świeżo upieczona mama ma taką wspaniałą formę? Przy tym zakładałam, że ten mały koleżka to ma już około roku

- przyznała nieco zdziwiona trenerka. Nieco później skomplementowała Larę i przyznała, że jej forma jest naprawdę rewelacyjna:

Brawo Lara! Wyglądasz przepięknie! A Twoja kontrola każdego ruchu i świadomość ciała, są na super poziomie!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.