Chciał zrobić córce żart z krzesełkiem. "Będzie o tym opowiadać swojemu terapeucie"

Zabawa z dzieckiem może być także świetną rozrywką rodzica. Idealnie obrazuje to wiralowy TikTok, w którym tata żartowniś podkrada córce jej ulubione krzesełko. Dziewczynka skupiona na oglądaniu bajki nie daje za wygraną i próbuje usiąść za każdym razem. Zdania internautów są jednak podzielone.

Więcej sprawdzonych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że dzieci uwielbiają oglądać bajki. Szczególnie hipnotyzujące i wymagające dużego skupienia są te z ukochanymi postaciami. Wiralowy TikTok ukazuje żartobliwego tatę i skupioną dziewczynkę, która pomimo psikusów nie daje za wygraną. 

Mama ścisnęła kartonik syna.Syn zrobił mamie ryzykowny żart. Internautka: "Moje dzieci by się nie odważyły"

Tata żartowniś daje ważną lekcję córce 

TikTok i inne media społecznościowe to prawdziwa skarbnica wszelakich treści. W portalu lubują się także troskliwi rodzice, którzy nie tylko pokazują wiele sprytnych trików, ale i dzielą się fragmentami codziennego życia. Podobny kontent prowadzi tata działający pod nickiem @thingolwenkosazana01. Mężczyzna często pokazuje chwile spędzone z ukochaną córką, wspólne zabawy, rutynową pielęgnację czy śmieszne momenty z ich codziennego życia. 

Tiktokowy tata-żartowniś na jednym z filmów pokazuje, jak podkrada spod pupy córki krzesełko. Dziewczynka zahipnotyzowana oglądaniem bajek bezgranicznie ufa tacie, jednak już po pierwszym upadku nagle budzi się w niej większa czujność. Rodzic ma ubaw po pachy, a dziewczynka przez zupełny przypadek zaczyna robić...przysiady! 

Zobacz wideo Lili Antoniak wrażenia dotyczące ciąży: Puchniesz, nie wysypiasz się, tracisz włosy

Wiralowe wideo śmieszy, ale i uczy

Śmieszny filmik obejrzało już ponad milion widzów! Sekcja komentarzy także pęka w szwach - użytkownicy mają podobne poczucie humoru, co widać w opiniach, jednak znalazły się także negatywne głosy, które twierdzą, że tego typu przekomarzanie się z maluchem nie doprowadzi do niczego dobrego. 

Mała dzięki tacie zaczęła robić przysiady!
I właśnie w ten sposób pojawiają się problemy z zaufaniem.
Dziecko z pewnością to zapamięta i odwdzięczy ci się na starość.
Punkt dla taty za pomysłowość! Mała uczy się robić przysiady.
Chciałabym zobaczyć waszą relację za 10 lat... zapłacisz za te żarty.
Mała fitness guru uczy się ćwiczyć.

- czytamy pod wideo na TikToku.

Więcej o: