Miała zaledwie 14 lat, gdy urodziła. Hejterzy nie zostawili na niej suchej nitki. Co się teraz z nią dzieje?

Nie dość, że zaszła w ciążę na początku nastoletniego wieku, mierzyła się z krytyką obcych ludzi, a nawet prośbami rodziców o aborcję. Miała wtedy zaledwie 13 lat. Nie miała łatwego startu. Jak więc potoczyło się jej życie? Jej nagranie znowu budzi szok i zdumienie.
Zobacz wideo Nagrała piosenkę z hejtujących komentarzy. "To mnie dotyka cały czas"

O tej dziewczynie kilka lat temu było bardzo głośno w mediach społecznościowych. Mając zaledwie 13 lat zaszła w ciążę. Początki nie były łatwe. Co 13-latka może wiedzieć o dorosłym życiu? Wczesna ciąża, prośby rodziców o aborcję, hejt niemal od każdej napotkanej na swojej drodze osoby. Maddie Lamberth postanowiła wtedy podzielić się swoją historią w sieci. Nagranie było udostępniane przez długi czas i szeroko komentowane. Większość osób twierdziła, że życie nastoletniej dziewczynki w tamtej chwili się skończyło. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

OFERTY AVANTI24.PL: Wyprzedaż nadal trwa! Te botki musisz mieć w swojej szafie. Są wygodne i idealne na wiosnę

Została mamą w wieku 14 lat, zagrała na nosie wszystkim, którzy ją krytykowali

W 2018 roku Maddie powitała na świcie swoją córeczkę, której dała na imię Everly. Od tamtego momentu minęło 5 lat, a nastolatka postanowiła odpowiedzieć wszystkim, którzy nie szczędzili jej słów krytyki. Dziewczyna niedawno skończyła 19 lat i jak poinformowała wszystkich zainteresowanych, za własne pieniądze kupiła dom dla siebie i córeczki jeszcze jako 18-latka. Everly ma 5 lat i niedługo rozpocznie przedszkole. Maddie podkreśliła, że nie wykorzystała do tego rodziców, jest samodzielna, niezależna i odpowiedzialna.

Na tym etapie mojej obecności w mediach społecznościowych wasze nienawistne komentarze brzmią dla mnie histerycznie. To naprawdę zabawne czytać te wszystkie negatywne rzeczy, które ludzie do mnie wypisywali, ponieważ wielokrotnie jest to dalekie od prawdy.
Ludzie nie powinni tak mówić, po prostu nie. Dobra, zaszłam w ciążę w wieku 13 lat i to nie jest koniec świata. Ludzie mówili, że moje życie się skończyło, ale tak się nie stało. Zmieniłam tę 'okropną sytuację’ w coś dobrego.

- mówi na udostępnionym nagraniu.

 

Inspiracja dla innych młodych mam

Maddie na co dzień godzi swoją pracę zawodową z opieką nad córeczką i nauką na Uniwersytecie. Choć uwielbia obszerne bluzy i legginsy, często wybiera inne zestawy ciuchów "bardziej dorosłe", tylko po to, by być traktowana poważnie, a nie jak dzieciak. Przyznała, że hejt z jakim się spotkała, był ogromny, ale nie pozwoliła na to, by ją zniszczył. Zmotywowała się, by być dla Everly najlepszą mamą, jaką potrafi, pomimo wieku w jakim urodziła. Oby takich przypadków było jak najmniej, jednak trzeba przyznać, że Maddie może być wspaniałą inspiracją dla wielu innych młodych mam. Tym razem pod swoją publikacją spotkała się z docenieniem, podziwem i szacunkiem.

 
 
Więcej o: