Świeżo upieczona mama pokazała, jak zmieniło się jej ciało podczas ciąży. "OMG, co się stało z nosem?"

Jak bardzo zmienia się ciało kobiety podczas ciąży? Jak się okazuje, nie chodzi tylko o brzuch. Ta świeżo upieczona mama pokazała w mediach społecznościowych, jak zmienił się jej wygląd, gdy spodziewała się dziecka. Inaczej wyglądał nawet jej nos. Internautki są w szoku: OMG, co się stało z nosem?!

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Podczas ciąży ciało kobiety przechodzi ogromną przemianę. Nic dziwnego, w końcu w jej łonie rozwija się dziecko. Jednak zmiany nie obejmują tylko brzucha czy bardziej emocjonalnego zachowania. Jest ich znacznie więcej. Użytkowniczka TikToka Debby Phillips (debbyphily) podzieliła się ostatnio nagraniem, na którym udokumentowała swoje zmiany wyglądu w ciąży. 

Pokazała, jak zmieniło się jej ciało w ciąży. "OMG, co się stało z nosem?:

Debby pokazała na wrzuconym przez siebie filmiku, jakie zmiany zaszły w jej ciele podczas ciąży. Poza dużym brzuchem i opuchniętymi kostkami stóp zmieniła się też jej skóra - była bardziej szorstka i dużo ciemniejsza. Cała twarz też zrobiła się opuchnięta. Na dodatek znacznie zmienił się kształt jej nosa - zrobił się szerszy i okrąglejszy niż przed ciążą. To bardzo zaskoczyło inne kobiety, które są przerażone tak drastyczną zmianą wyglądu. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat:

Ten nos w ciąży… To jest częścią ciąży? Mój już jest duży…
To jest poważniejsze, niż myślałam…
Czyli nie ma nadziei, jeśli chodzi o ciążę…
Nie spodziewałam się, że ciążowa metamorfoza tak mnie zaskoczy.

Ciało kobiety w ciąży drastycznie się zmienia. Filmik bardzo poruszył kobiety

Filmik Debby pokazujący zmiany, jakie zaszły w jej wyglądzie po zajściu w ciążę, bardzo poruszył internautki. Od momentu publikacji nagranie zebrało już ponad 180 tysięcy polubień i ponad cztery tysiące komentarzy. Młode kobiety są przerażone wizją drastycznego pogorszenia wyglądu z powodu ciąży. Jednak zmiany te są jak najbardziej prawdziwe, wiele młodych mam potwierdza, że też przechodziły przez ten etap i nie było to przyjemne. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.