Dziecko podczas chrztu zszokowało księdza. "To chyba egzorcyzm"

Dzieci podczas chrztu zachowują się różnie. Niektóre przesypiają, inne płaczą, a jeszcze inne. wprawiają w osłupienia księdza i zgromadzonych gości. Pewne niemowlę zszokowało księdza.

Zachowanie podczas chrztu

Nagranie ze chrztu upublicznione na Instagramie cieszy się wyjątkową popularnością w sieci. Cóż może być niezwykłego czy ciekawego podczas obrzędu udzielania sakramentu świętego? Okazuje się, że niemowlę zrobiło niezłe przedstawienie. I wcale nie było ono związane z wielkim płaczem.

Dziecko bujało się na boki. Było usztywnione na rękach mamy i wykonywało niepokojące ruchu w lewą i w prawą stronę. Słychać śmiechy wszystkich dookoła. Ksiądz nie zważając na sytuację kontynuował modlitwę. Dopiero w pewnym momencie zorientował się, co się dzieje i był wyraźnie zszokowany.

Zobacz wideo Kto może zostać chrzestnym? Są warunki, które trzeba spełnić

Internauci ubawieni

Nagranie 8-miesięcznego dziecko podczas chrztu wywołało niemałe poruszenie w sieci. Większość internautów jest mocno ubawiona całym zajściem.

Tak się zachowuje w wieku 8 miesięcy, to nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak będzie miała 18 lat
Dziecko było zdezorientowane… Nie było pewne, czy bierze udział w chrzcie czy egzorcyzmach.
To chyba egzorcyzm
 

Niektórzy zwrócili uwagę także na mamę dziecka:

Plecy biednej mamusi. To jest bolesne, to najgorsze ruchy, jakie może wykonać dziecko, aby rozerwać mięśnie i naruszyć strukturę kości

Ktoś zauważył też, że to zupełnie normalne zachowanie:

Próbuje zejść na dół. Niemowlęta robią tak, aby się wykręcić i uwolnić. Ona chce się bawić. Gdyby regularnie uczęszczała na msze, obserwowałaby je, ale to prawdopodobnie jedyny raz, kiedy ktoś zabrał ją do tego budynku, więc wolałaby zwiedzać

A jak wasze dzieci zachowywały się podczas chrztu? Podzielcie się w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.