Potępieni przez internautów za imię dla synka. Fani "Gwiezdnych wojen" nie podzielają zachwytu: Nie tędy droga

Rodzice pochwalili się zdjęciem nowo narodzonego dziecka na platformie Reddit. Nie przypuszczali, że wywoła ono takie oburzenie wśród internautów: To zrujnowało mój tydzień, a tydzień właśnie się zaczął.
Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Niektórzy rodzice szukają dla swojego nowo narodzonego dziecka wyjątkowego imienia. Niektórzy inspirują się modą i popularnością, inni sięgają po imiona, które nosili ich babcie, ciocie czy dziadkowie, a jeszcze inni wybierają spośród ulubionych celebrytów, aktorów, piosenkarzy czy bohaterów literackich. Pewne jest, że wybór imienia to większości rodziców trudny i ważny wybór, imię zostanie z dzieckiem już na zawsze, będzie w pewien sposób go definiować, istotne więc żeby był odpowiednio przemyślany.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nazwali synka na cześć ulubionej postaci z filmu

Pewna para postanowiła podzielić się na jednej ze znanych platform społecznościowych zdjęciem swojego nowo narodzonego synka i tym samym pochwalili się imieniem, na które się zdecydowali. Internauci nie podzielili ich radości i entuzjazmu, wręcz przeciwnie. Zamieszczony podpis pod zdjęciem "Mandalorianin Michael" poruszył wielu ludzi. Wszyscy się domyślają, że rodzice są wielkimi fanami popularnej na całym świecie produkcji Disneya "Gwiezdne wojny" lub aktora Pedro Pascala, ale według nich nawet to nie tłumaczy takiego wyboru imienia.

OFERTY AVANTI24.PL: "Sezon na" czarne biustonosze: ten z koronką jest zmysłowy i świetnie trzyma piersi

Wybierając imię dla dziecka, kierujmy się przede wszystkim jego dobrem

Pod zamieszczonym postem pojawiły się różne komentarze. Mniejszością były te, w których ludzie okazywali parze zrozumienie. Zdecydowana większość komentujących twierdziła, że nie rozumie tak oryginalnego wyboru. Według nich są pewne granice, nawet jeśli rodzice są największymi fanami tej produkcji. Jeden z użytkowników platformy dodał wyjaśnienie, że sama postać, która zainspirowała rodziców do nadania imienia, wcale się tak nie nazywa. "Mandalorianin" to w rzeczywistości jego tytuł, tak jak Dani został nazwany Khalessi. Tak czy inaczej, wybierając imię dla dziecka, nie kierujmy się chwilową modą czy naszym uwielbieniem do oryginalnej postaci. Warto przemyśleć, nawet kilka razy, czy imię które chcemy nadać nie skaże naszego dziecka na drwiny, żarty i ośmieszenie

To zrujnowało mój tydzień, a tydzień właśnie się zaczął.
Uwaga do rodziców, możesz być fanem czegoś, ale nie posunąć się tak daleko.
Można lubić coś, ale nie nazywać po tym swoich dzieci, zwłaszcza jeśli to imię jest Mandalorianinem.
Użyłem imienia Mando, ale nazwałem tak psa.
Nie tędy droga.

Źródło: thesun.co.uk

Więcej o: