Podała małemu dziecku e-papierosa i pochwaliła się tym na TikToku. "Nie zasługuje na bycie matką"

Pewna matka pochwaliła się na TikToku dość osobliwym nagraniem z udziałem swojego 11-miesięcznego dziecka. Otóż podała mu e-papierosa, którego pomogła włożyć dziecku do ust, by po chwili zobaczyć, jak niemowlak się nim zaciąga i "wypuszcza dymek". Internauci zszokowani całą sytuacją zgłosili sprawę na policję.

Małe dziecko pali e-papierosa? Chociaż ciężko nazwać to "paleniem", to pewna mama postanowiła nagrać film z udziałem swojego 11-miesięcznego dziecka, jak ten zaciąga się e-papierosem. Co więcej, nagranie upubliczniła na TikToku. Sprawiło to, że całą sprawą zainteresowali się nie tylko zszokowani internauci, ale także i policja.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

10-miesięczne dziecko pali e-papierosa. "Szokujące"

TikTok jest miejscem, gdzie możemy znaleźć film na absolutnie każdy temat. Krótkie nagrania przynoszą popularność swoim autorom, toteż coraz więcej nowych osób zamieszcza swoje filmy. Jednak jeden z nich tak bardzo zszokował internautów, że postanowili oni interweniować i zgłosili sprawę na policji. Okazało się, że pewna matka z Australii podzieliła się w sieci nagraniem, na którym widzimy, jak zachęca swoje dziecko do spróbowania e-papierosa. Jednak najbardziej szokujące jest to, że maluch, jak ustalili internauci, ma zaledwie 11 miesięcy. Z zaciekawieniem wkłada on przyrząd do buźki i po chwili zaciąga się dymem, po czym kaszle. Matka uważa to za zabawne, bo słyszymy na nagraniu, jak się śmieje.

Zaniepokojeni i zszokowani internauci od razu zainterweniowali, zgłaszając sprawę na policję i do mediów.

Okoliczności tego incydentu bada policja z Kempsey w Australii, ale na razie nikt nie został aresztowany. Dziecko przewieziono do placówki medycznej, w celu sprawdzenia jego stanu zdrowia. W świetle obowiązującego prawa waporyzatory nie mogą być sprzedawane osobom niepełnoletnim. Istnieją badania naukowe, które potwierdzają, że te produkty uchodzące za zamiennik tradycyjnych papierosów, podobnie jak one uzależniają i zawierają szkodliwe dla naszego zdrowia substancje

- czytamy na portalu pareting.pl.

 

W nagraniu widać również, jak dziecko po wciągnięciu dymu, kaszle, a jego nastoletnia mama śmieje się.

Chcesz spróbować?

- słyszymy kobiecy głos w nagraniu.

Internauci, którzy zgłosili sprawę na policji, uważa działania rodziny za "obrzydliwe".

Straszne, wszyscy nie mogą w to uwierzyć
Ona nie zasługuje na bycie matką
To jest przerażające

- napisano w komentarzach.

Policja jednak poza udzieleniem rodzinie wskazówek odnośnie szkodliwości tego typu działań, nie podjęła żadnych innych specjalnych kroków. 

Policja rozmawiała z rodziną dziecka i - po poradach udzielonych przez medyków, dalsze działania policyjne nie zostaną podjęte

- podaje portal au.news.yahoo.com.

Więcej o: