Ma 22 lata i dwójkę nastoletnich dzieci."Puste gniazdo w wieku 28 lat brzmi całkiem nieźle"

Niektórzy twierdzą, że to co zrobiła jest nieodpowiedzialne i nierozsądne. Jednak ona nie przejmuje się komentarzami hejterów i dosadnie im odpowiada. Uważa, że decyzja, którą podjęła była najlepszą w jej życiu.
Zobacz wideo Sandra Kubicka chce zostać mamą. "Chciałam lecieć do Danii na in vitro"

Niektóre kobiety od wczesnych lat mają sprecyzowane plany na przyszłość: takie jak stały związek, wybrana ścieżka zawodowa, posiadanie dzieci i tym podobne. Wiele takich kobiet ma dość wcześnie mocno rozwinięte poczucie odpowiedzialności. Kierują się rozsądkiem i świetną organizacją. Są tak bardzo zdeterminowane, że osiągają zamierzone cele. Krok po kroku, nie zważając na przeciwności losu i opinię ludzi wokół. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Młodzi ludzie również mogą wykazywać się rozsądkiem i odpowiedzialnością

Tasia Taylor, ma 22 lata, pochodzi z USA i jest nauczycielką. Na swoim TikToku dzieli się różnymi faktami i historiami ze swojego życia. Wielkie zdziwienie budziło to, że Tasia już jest mężatką. Niektórzy internauci twierdzą, że to stanowczo za wcześnie na takie decyzje. Ale jeszcze więcej emocji wzbudził filmik, gdy kobieta podzieliła się ze światem informacją o tym, że mając tyle lat posiada już dwójkę nastoletnich córek. Stało się tak, ponieważ krótko po swoim ślubie, kobieta i jej mąż postanowili adoptować dwie dziewczynki. Kobieta twierdzi, że to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęła w swoim życiu i dokłada wszelkich starań by zapewnić 13-letniej Rory i 15-letniej Tamiray, najlepsze wychowanie jakie jest w zasięgu jej możliwości.

OFERTY AVANTI24.PL: Prezent na Dzień Kobiet - dla żony, dziewczyny, mamy. Te pomysły są niezawodne!

"... dziwnie jest widzieć was z nastolatkami"

Odkąd Tasia opublikowała na swoim kanale filmik o nazwie "puste gniazdo w wieku 28 lat brzmi całkiem nieźle", osiągnął on już ponad 11 milionów zasięgu, ponad 2 miliony reakcji i tysiące komentarzy. Niektórzy ludzie krytykują decyzję młodego małżeństwa, jednak ona sama odpowiedziała na komentarze hejterów, że nie będzie się nimi przejmować, ponieważ nie wiedzą jaka jest prywatnie, nie znają jej sytuacji i nie mają pojęcia jak bardzo odpowiedzialnie podejmuje swoje życiowe decyzje. Zdecydowana większość komentujących jest pod wielkim wrażeniem, tego co para zrobiła i uważają, że nastolatki spotkało wielkie szczęście, że trafiły do takiej rodziny. 

Nie wiem, dlaczego mój mózg nie może tego przetworzyć, wyglądacie tak młodo, że dziwnie jest widzieć was z nastolatkami.
Genialne to jest.
Dziękuję za adopcję nastolatków. Chciałbym, żeby ktoś adoptował mnie i moją siostrę.
To brzmi jak adopcja współlokatorów.
To takie słodkie, zwłaszcza że starsze dzieci często są pomijane w systemie adopcyjnym.
To jest takie słodkie, dosłownie wyglądają jak wy!
Jest tak wielu nastolatków, którzy potrzebują adopcji!!
Chciałabym być finansowo gotowa do adopcji.  Wow to niesamowite.
To takie słodkie. Założę się, że jesteście najlepszymi rodzicami.
Więcej o:
Copyright © Agora SA