Obsługa lotniska próbuje złożyć wózek dla bliźniaków. Mission i possible. "Lot opóźniony o trzy godziny"

Sześciu mężczyzn przez dłuższy czas próbuje złożyć wózek dziecięcy. Wszystko jest filmowane przez jednego z pasażerów, już siedzących na pokładzie samolotu. Jedna z internautek miała podobną sytuację: "Musiałam iść sama złożyć wózek".

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Wybierając wózek dla dziecka, poza komfortem "pasażera", część mam kieruje się przede wszystkim jego funkcjonalnością. Zależy im, żeby był wygodny w prowadzeniu, zwrotny, możliwie lekki i łatwy do składania. Nie bez znaczenia pozostaje wielkość koszyka pod nim, łatwość blokowania kół i wielkość, do jakiej taki wózek się składa (chodzi o możliwość przewożenia go w bagażniku auta). 

Eliza mieszka z rodziną na Reunion już od ponad dwóch lat. Rzuciła wszystko i przeniosła się z rodziną na Reunion. "Wzięliśmy tylko 7 walizek i oszczędności"

Rodzice bliźniaków mają mniejszy wybór

Dla niektórych mam najważniejszy jest jedna wygląd wózka. Chcą mieć "pojazd" konkretnej marki, najlepiej z najnowszej kolekcji. Podpatrują swoje idolki i ich wybory. Funkcjonalność schodzi na dalszy plan. Dylematów tego typu nie mają z kolei rodzice bliźniaków (lub mają w dużo mniejszym stopniu). Dla nich wózek powinien być możliwie mały przy jednoczesnym zachowaniu gabarytów gwarantujących wygodę dzieciom. Powinien się też stosunkowo łatwo składać i rozkładać. Dobrze też, gdyby był lekki. Na rynku podwójnych wózków jest znacznie mniej niż pojedynczych, siłą rzeczy wybór też jest mniejszy, a więc i łatwiejszy.

Zobacz wideo Czy każde dziecko może być dobre z matematyki?

Pracownicy lotniska polegli przy rozkładaniu wózka

O tym, jak ważne jest, żeby wózek łatwo się rozkładał i składał, przekonali się pracownicy obsługi naziemnej jednej z linii lotniczych. Zostali nagrani przez pasażera siedzącego już na pokładzie samolotu podczas próby złożenia spacerówki dla bliźniaków. W zadanie zaangażowało się sześciu mężczyzn. Siódmy stał i wszystkiemu się przyglądał. W tle słychać znaną muzykę z filmu "Mission impossible". 

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych do łez internautów. Pisali:

Czy tylko ja czekałam aż ten koleś podejdzie i złoży wózek jednym ruchem?
Jak to się skończyło? Siedmiu chłopa do jednego wózka
Lot został o trzy godziny opóźniony

Mężczyźni próbują złożyć wózek, żeby umieścić go w luku bagażowym.Mężczyźni próbują złożyć wózek, żeby umieścić go w luku bagażowym. TikTok/gabriel_cava/screen

Miałam identyczną sytuację tylko z wózkiem pojedynczym. Skończyło się tak, że musiałam iść sama złożyć wózek
Lot odwołany
A oni pewnie stoją i nadal go składają
Czy ktoś może przyprowadzić jakąś mamę?

Sky Mattan Gopin urodził się z poważnymi wadami serca Chłopiec miał nie przeżyć. Nagle serce wcześniaka zaczęło bić prawidłowo

Więcej o: