27-letnia kobieta urodziła dziecko swojemu bratu. Jak sama stwierdziła: "Wolę być ciocią niż matką"

27-letnia Brytyjka urodziła dziecko dla swojego brata. Jak sama powiedziała" "Wolę być ciocią niż matką". Ten maluch zdecydowanie przyszedł na świat w bardzo oryginalny sposób.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

27-letnia Chapelle Cooper z Dalton w Kumbrii (Wielka Brytania) zrobiła dziecko dla swojego brata Michaela i jego partnera Scotta coś naprawdę wyjątkowego - urodziła dla nich dziecko. Dzięki temu, 12 lipca 2019 roku  około godziny 5:30, przyszła na świat dziewczynka Harper Elizabeth Smith. Maleństwo spieszyło się do swoich rodziców, bo urodziło się 15 dni przed planowanym terminem. Całe wydarzenie doczekało się postu na Facebooku Michaela prac wpisów na wielu portalach.

Urodziła dziecko dla brata. "Wolę być ciocią niż matką"

Michael i Scott od dawna chcieli mieć dziecko i początkowo rozważali adopcję, ale po zorientowaniu się, ile formalności trzeba dopełnić, zrezygnowali z tej możliwości. Drugą opcją była surogatka, ale tutaj barierą były koszty oraz brak zaufania do obcej kobiety. Na szczęście z pomocą przyszła obu mężczyznom siostra jednego z nich - Michaela. 27-letnia Chapelle zgodziła się zostać surogatką i urodzić bratu dziecko. Do zapłodnienia wykorzystano jej komórkę jajową i nasienie Scotta, partnera jej brata. Ciąża przebiegła bez żadnych problemów i Brytyjka w niecałą godzinę urodziła zdrową dziewczynkę, której nadano imię Harper Elizabeth. 

Urodziła dziecko bratu. Jest naprawdę szczęśliwy

Michael i jego partner Scott są bardzo szczęśliwi i niezwykle wdzięczni Chapelle za jej poświęcenie. Jak brat 27-latki napisał na Facebooku:

Jesteśmy zachwyceni odwagą, siłą i sercem Chapelle. Nigdy nie będziemy w stanie jej wystarczająco podziękować za ofiarowanie nam naszego małego skarbu.

Dziewczynka jest mieszka z Michałem i Scottem, ale Chapelle bardzo często ją odwiedza. Choć nie uważa się za jej matkę, to chce odgrywać ważną rolę w życiu małej Harper Elizabeth.

Więcej o:
Copyright © Agora SA