Pożegnała synka, który wpadł do Iławki: "Cieszę się, że mogłam być Twoją mamą przez 8 lat Twojego życia"

Mama tragicznie zmarłego 8-latka pożegnała synka w mediach społecznościowych. Jak sama napisała: "Cieszę się, że mogłam być Twoją mamą przez 8 lat Twojego życia".

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Kilka dni temu nad rzeką Iławką w województwie warmińsko-mazurskim doszło do tragedii - dwóch ośmioletnich chłopców weszło na lód. Tafla załamała się pod nimi i obaj wpadli do wody. Jednemu udało się wydostać, ale drugi został w wodzie. Po trwających 40 minut  poszukiwaniach udało się wyłowić dziecko, które niezwłocznie trafiło do szpitala. Niestety mimo heroicznej walki lekarzy, ośmiolatek zmarł. Niedawno jego mama opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post, w którym pożegnała synka. 

Pożegnała zmarłego synka. Opublikowała poruszający post w mediach społecznościowych

Mama tragicznie zmarłego ośmiolatka opublikowała ostatnio wzruszający post, w którym oficjalnie pożegnała synka. Jak sama napisała (za portalem Na Temat):

To nasze ostatnie wspólne zdjęcie... Cieszę się, że mogłam być Twoją mamą przez 8 lat Twojego życia".

Wpis mocno poruszył internautów, którzy dołączyli się w komentarzach z własnymi kondolencjami (za portalami Na Temat oraz Fakt):

Tulę mocno i składam najszczersze kondolencje.
Współczuję Pani z całego serca. Marshall był wyjątkowym chłopcem".
Niewyobrażalna tragedia, serce pęka dosłownie. Bądź silna kochana, choć wyobrażam sobie jakie to trudne…
Dziś wszyscy płaczemy razem z Tobą. Nie mam słów, współczuję to za mało. Modlę się za Was.
Wciąż nie możemy się pogodzić z tak szybkim tragicznym odejściem. Marshall był wyjątkowym chłopcem, pełnym niespożytej energii i nowych pomysłów. Opuścił nas o wiele za wcześnie.

Wzruszające pożegnanie zmarłego ośmiolatka. Chłopiec odszedł w nocy

Ośmiolatek zmarł w nocy, 10 lutego, około godziny 1, mimo walki lekarzy o jego życie - sprowadzono nawet sprzęt ECMO, który służy do pozaustrojowego natleniania krwi. Niestety nie udało się pomóc małemu Marshallowi. Oficjalny pogrzeb odbył się we wtorek, 14 lutego 2023 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.