Kasia Tusk pokazała pokój córki. Jej łóżeczko kosztuje kilka tysięcy złotych

Kasia Tusk bardzo chroni swoją prywatność i życie rodzinne, a w mediach społecznościowych dzieli się jedynie wybranymi kadrami. Tym razem pokazała swoim fanom zdjęcia z pokoju córki. Uwagę zwraca nietypowe łóżeczko dziecięce, które nie należy do najtańszych rzeczy.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Kasia Tusk to popularna blogerka i założycielka serwisu "Make Life Easier", który istnieje od 2011 roku i cały czas się rozwija. Córka Donalda Tuska jest także dumną mamą dwóch pociech. Starsza córka, Lilianna przyszła na świat w 2019 roku, natomiast druga pociecha blogerki i jej męża urodziła się w 2021 roku. Kasia wraz z mężem, podobnie jak Ania i Robert Lewandowscy, czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, nie pokazywali twarzy swoich dzieci i chronili ich prywatności. Niedawno w sieci pojawia się jednak więcej kadrów z dziećmi. Tym razem Kasia pokazała wnętrze dziecięcego pokoju.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

Kasia Tusk pokazała pokój córki

Kasia Tusk dała się poznać jako osoba, która uwielbia klasykę i minimalizm. W najnowszej relacji na Instagramie pokazała fanom wnętrze pokoju swojej córki, które zostało utrzymane w minimalistycznym, charakterystycznym dla blogerki stylu. Całe wnętrze wypełnione jest jasnymi barwami.

Szczególną uwagę zwraca urocze owalne drewniane łóżeczko, do którego przymocowana jest dziecięca karuzela. Dobrze rozmieszczone szczeble stanowią wygodne uchwyty dla dziecka podczas siadania lub wstawania. Cena takiego łóżeczka waha się pomiędzy 1500 złotych, a 4000 tysiące złotych. 

Kasia Tusk pokazała pokój córki. Jej łóżeczko kosztuje kilka tysięcy złotychKasia Tusk pokazała pokój córki. Jej łóżeczko kosztuje kilka tysięcy złotych Instagram, screen: @makelifeesier_pl

Kasia Tusk pokazała pokój córki. Jej łóżeczko kosztuje kilka tysięcy złotychKasia Tusk pokazała pokój córki. Jej łóżeczko kosztuje kilka tysięcy złotych Instagram, screen: @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk już nie ukrywa twarzy córek? Pokazała jedną z dziewczynek podczas błogiej zabawy

Kasia Tusk opublikowała w sieci kadr ze swojej "tyrolskiej" garderoby. Nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że na jednej z dolnych półek widać siedzi najmłodsza pociecha, która uroczo uśmiecha się od ucha do ucha. Widać, że nietypowe miejsce zabawy bardzo przypadło jej do gustu. 

Moja tyrolska garderoba

- podpisała kadr Tusk.

Córka Kasi TuskCórka Kasi Tusk Fot. Instagram/makelifeeasier_pl

Więcej o: