Ksiądz tak szalał na studniówce, że złamał nogę. "Lecę jak samolot!"

Studniówkowe szaleństwa mają to do siebie, że niekiedy kończą się na ostrym dyżurze. Przekonał się o tym pewien ksiądz, który w czasie zabawy z uczniami, niestety niefortunnie upadł. Złamał nogę, jednak jak widać na nagraniu, dobry humor go nie opuszczał ani na moment.

Ksiądz Adrian Chojnacki, znany jako Padre Adriano został zaproszony przez swoich uczniów na studniówkę. Jednak dla niego zabawa zakończyła się dość szybko. Duchowny tak szalał w czasie studniówkowych zabaw, że złamał nogę. Nagrany przez niego filmik stał się viralem w sieci.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Studniówkowe wygibasy zakończone wizytą w szpitalu

Wideo przedstawiające studniówkowe wygibasy księdza Adriana Chojnackiego ma już ponad obejrzało już ponad 40 tys. internautów. Ksiądz, co prawda na szkolny bal nie wybrał się w sutannie, a garniturze i koloratce. Wygodny strój jednak nie uchronił go przed kontuzją. Studniówkowe wygibasy zakończyły się wizytą w szpitalu. Co się stało? Otóż duchowny znany jako Padre Adriano złamał nogę.

Na filmie widzimy, jak duchowny bawi się w najlepsze z uczniami i tańczy na parkiecie. Po chwili jednak widzimy kontuzjowaną nogę. "Kiedy studniówka wejdzie za mocno" - zatytułował wideo ksiądz, który nagrywa filmiki i wrzuca je na Tik Toka.

Kiedy inny but znajdzie się pod Twoim... Sytuacja była dynamiczna, ale i tak zabawa była królewska ?? Serdeczne pozdro dla wszystkich maturzystów

- napisał duchowny w opisie do swojego filmu.

Okazuje się, że jego kontuzja była następstwem nieszczęśliwego wypadku podczas balu maturalnego. Szkolna młodzież w komentarzach życzy księdzu szybkiego powrotu do zdrowia i rychłego pozbycia się "gipsowego bucika".

Lecę jak samolot
Przynajmniej widać, że impreza udana
Impreza bez "uszczerbku" to nie impreza ?? Coś wiem, bo w sobotę mieliśmy zabawę karnawałową z Parafii i naciągnęłam jakiś mięsień
Dużo, dużo zdrówka życzę dla Księdza!

- napisali internauci.

Więcej o:
Copyright © Agora SA