Kamera nagrała zachowanie chłopca na podjeździe. Nie tego spodziewali się sąsiedzi

Kamera z monitoringu uchwyciła, co na podjeździe robił syn sąsiadów. Internauci byli zaskoczeni, gdy zobaczyli umiejętności chłopca. "Jeszcze przybył z rękami w kieszeniach" - piszą.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca publikowanie, oglądanie i wysyłanie krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą układów tanecznych nagrywanych przez celebrytów i nastolatki, obecnie można znaleźć na niej znacznie więcej treści.

Kamera nagrała zachowanie chłopca na podjeździe

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Byłe uczestniczki Top Model chcą mieć razem dziecko w Polsce, a znany TikToker zdradza, czemu już nie zostanie inżynierem

Jest mamą 'irlandzkich bliźniąt'Mama urodziła "irlandzkie bliźnięta". Spadła na nią fala hejtu

Na TikToku nie brakuje zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, relacji z podróży i wydarzeń rodzinnych, nagrań z ekspertami (np. prawnikami, lekarzami, trenerami), poradników i tutoriali oraz materiałów autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się ze swoimi odbiorcami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Zdarza się, że mieszkańcy domków jednorodzinnych montują nad drzwiami wejściowymi kamery, które pełnią funkcję antywłamaniową i pozwalają sprawdzić, co dzieje się przed budynkiem. Na TikToku opublikowano jednak nagranie dość niecodziennej sytuacji. Mieszkańcy byli zaskoczeni, gdy zobaczyli co na podjeździe robił syn sąsiadów.

Na nagraniu widać chłopca, który najpewniej chciał poprosić dzieci sąsiadów, aby wyszły się z nim pobawić. Pod dom przyjechał jednak na elektrycznej deskorolce. Sprzętem posługiwał się profesjonalnie. Najpierw podjechał pod dom i zadzwonił, potem klasnął w dłonie i zgrabnie się obrócił. Najprawdopodobniej nie wiedział jednak, że wszystko się nagrało.

Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy. Internauci byli zaskoczeniu umiejętnościami chłopca i szczerze go chwalili.

Taki dzwonek mi się podoba
Ten taniec 
Gdybym była dzieckiem to napewno byłby mój najlepszy przyjaciel
Jeszcze przybył z rękami w kieszeniach, więc pewnie mu tak wygodnie
Jest czadowy
Myślałem, że uderzy w drzwi

- pisali.

Pierwsza Komunia ŚwiętaPierwsza komunia święta jak wesele? "Zastaw się, a postaw się. Żeby sąsiad widział"

Więcej o: