Nagrywano przedstawienie w przedszkolu. Wszyscy patrzyli na jednego chłopca

Zorganizowano przedstawienie w przedszkolu. Wśród dzieci przebranych za elfy wyróżniał się jeden chłopiec. "Ma talent i nie boi się wyrażać siebie" - komentują rodzice, rozbawieni jego ruchami.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż wielu osobom kojarzy się głównie z filmikami nastolatków i układami tanecznymi, można tam znaleźć o wiele więcej bardziej urozmaiconych treści.

Nagrywano przedstawienie w przedszkolu

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Co dorośli powinni robić częściej i co to znaczy być na diecie?

Obecnie na TikToku nie brakuje poradników i tutoriali, zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, relacji z podróży i wyjazdów rodzinnych, fragmentów znanych filmów i seriali oraz materiałów autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z obserwatorami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

W szkołach i przedszkolach organizowane są różne przedstawienia z udziałem najmłodszych, na które zaprasza się dorosłych. Rodzice chętnie nagrywają występy swoich pociech, aby móc wspominać je po latach. Zdarza się jednak, że maluchy różnie podchodzą do tego typu aktywności. Jedni płaczą i najchętniej uciekliby do mamy, drudzy wykonują to, czego nauczyli na próbach, zaś inni uwielbiają improwizować, a obecność publiczności wcale ich nie peszy.

Na TikToku opublikowano nagranie z przedstawienia w przedszkolu. Widać na nim maluchy przebrane za elfy. Pod koniec występu dzieci miały ustawić się w rządku, a następnie zejść ze sceny. Nie ulega jednak wątpliwości, że show skradł mały chłopiec. Zamiast stać nieruchomo obok swoich koleżanek, zaczął energicznie tańczyć, a gdy wszyscy schodzili ze sceny, on robił to w podskokach.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od internautów zachwyconych jego zaangażowaniem. Przyznali, że bardzo wczuł się w rolę wesołego elfa.

On się umie bawić
I to jest elf
Wczuł się w rolę
I pozamiatane
Chociaż jeden normalny
Dobry chłopiec! Ma talent i nie boi się wyrażać siebie
Jedno z lepszych nagranie, jakie widziałem ostatnio na TikToku

- pisali.

Więcej o: