Tata dwóch córek pokazał, jak wygląda jego rzeczywistość. "My się śmiejemy, a on tam walczy o życie"

Jak wygląda rzeczywistość taty dwóch uroczych bliźniaczek? Bardzo interesująco i zabawnie, choć zależy dla kogo. Jak komentują internauci: "My się śmiejemy, a on tam walczy o życie".

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Codzienne życie wraz z małymi dziećmi dostarcza rodzicom wielu wrażeń. Ten tata podzielił się na TikToku filmikiem, na którym widać jak bawi się z dwiema córeczkami. Nagranie jest naprawdę rozbrajające i bardzo przypadło do gustu internautów, którzy żartobliwie przyznali, że "my się śmiejemy, a on tam walczy o życie". 

Mama kanguruje dzieckoJak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

Taka pokazał codzienne życie z córkami. Filmik naprawdę rozbraja

Użytkowniczka TikToka Jessica Jovel (nick @jessicajovel) publikuje nagrania pokazujące codzienne życie jej i jej męża z dwiema córeczkami - bliźniaczkami. Na jednym z filmików widać, jak dziewczynki bawią się z tatą. Bliźniaczki malują mu paznokcie na kolorowo, doczepiają tęczowy warkoczyk, zakładają na szyję wisiorek, malują szminką usta i ubierają w różową pelerynę. W takim rynsztunku tata bierze udział w poczęstunku - je niewidzialne ciasto i pije równie niewidzialną herbatę, po czym kładzie się do różowego łóżeczka jednej z córek. Dziewczynki są jednak zachwycone i cały czas się śmieją i piszczą z radości. Dla nich to z pewnością wspaniała zabawa, choć tata niekoniecznie podziela ich zdanie.

Rola dotyku w rozwoju dzieckaDotyk w rozwoju dziecka, dlaczego jest tak ważny i jaki ma wpływ na malucha

Tata bawi się z dwiema córeczkami. Uroczy filmik rozbawił internautów

Nagranie taty bawiącego się z dwiema córeczkami stało się wiralem - dotychczas zebrało już ponad 720 tysięcy polubień i ponad dwa i pół tysiąca komentarzy. Internauci bardzo doceniają ojcowskie poświęcenie:

My się śmiejemy, a on tam walczy o życie.
Ale poświęcenie, szacun.
Ja, kiedy mnie moja kuzynka dopadnie.
Tatuś - księżniczka.
Będzie miał przez nie traumę.
Upił się herbatą - dobre!
Tata wygląda wspaniale - świetna robota, dziewczynki!
Więcej o: