Dyrektorka zatańczyła taniec Wednesday na studniówce. Uczniowie oniemieli. "Ma kobieta klasę i dystans"

Studniówki powoli dobiegają końca. Emocje jeszcze nie opadły. Maturzyści chętnie relacjonują w sieci udane imprezy i pokazują, jak świętowali. W jednej ze szkół dyrektorka odtworzyła słynny taniec "Wednesday".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

"Wednesday" to jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie. W jednym z odcinków tytułowa bohaterka na szkolnym balu wykonuje niezwykły, ekscentryczny taniec, który stał się kultowy w niecałe dwa miesiące od premiery serii. Jenna Ortega w roli Wednesday Addams podbiła serca widzów, a jej ruchy próbowały odtworzyć nie tylko tysiące użytkowników TikToka, ale też celebryci i ich dzieci. Tym razem słynny taniec został odtworzony także na studniówce w IX Liceum Ogólnokształcącym w Sosnowcu. Dyrektorka szkoły postanowiła zrobić wielkie show i zaskoczyła uczniów choreografią, którą wymyśliła Jenna Ortega. Nagranie szybko stało się hitem TikToka.

Zobacz wideo Na TikToku obserwuje go 3 mln fanów. Kamil Szymczak tylko nam zdradził, jak wyglądała jego studniówka

Nauczycielka otworzyła kultową scenę z popularnego serialu

Popularna scena z serialu "Wednesday" odgrywana jest podczas szkolnego balu. Nic dziwnego, że podczas studniówek zgromadzeni goście odtwarzają choreografię, którą wymyśliła Jenna Ortega. To odpowiednie miejsce i czas na pokazanie swoich umiejętności. Ku zdziwieniu, przed maturzystami z IX LO w Sosnowcu zatańczyła roześmiana dyrektorka. Na TikToku pojawił się fragment jej nietypowego tańca. Nauczycielka zebrała owacje na stojąco.

Internauci o dyrektorce: Kobieta z klasą i poczuciem humoru

Nagranie w zaledwie 22 godziny po publikacji odtworzyło ponad 1,4 mln ludzi. Trzeba przyznać, że to naprawdę imponujący wynik, biorąc pod uwagę, że filmik trwa zaledwie kilka sekund. Dyrektorka zebrała wiele komplementów. Niektórzy maturzyści stwierdzili, że chętnie "wylądowaliby na dywaniku u takiej nauczycielki".

Jest czas na naukę, jest na zabawę. Dużo dystansu
Widać, że kobieta z klasą!
Jaka klasa, elegancja.
Kobieta z klasą, poczuciem humoru i widać, że taka sympatyczna.
Ma kobieta klasę, dystans, ale zachowuje powagę stanowiska, brawo!
Pozytywne wibracje.
Brawa dla Pani dyrektor i wychowanków

- piszą internauci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.