Nagranie jest hitem. Usłyszała od obcej kobiety w sklepie, że jest w ciąży: "przysłał ci tęczowe dziecko"

Lana miała w planach tylko wyjść po kwiaty na grób synka, ale spotkanie do którego doszło w sklepie całkowicie odmieniło jej życie. Tego się zuepełnie nie spodziewała.
Zobacz wideo Przedwczesny poród - nie każdy wcześniak jest taki sam i nie nad wszystkim da się zapanować. Jak sobie poradzić?

Trzecia ciąża miała być spełnieniem marzeń

Lana i jej partner są rodzicami dwóch uroczych dziewczynek. Jednak mają za sobą bardzo przykre doświadczenia. Ich córeczki są pełne energii, ciągle uśmiechnięte i pełne zwariowanych pomysłów. Gdy Lana zaszła w trzecią ciąże nie posiadali się z radości, tym bardziej, że kolejnym członkiem jaki miał się pojawić w ich zwariowanej rodzince był synek. Niestety ciąża nie zakończyła się szczęśliwie. Musieli zmierzyć się z wielką stratą, przygotowaniami do pogrzebu, poczuciem niesprawiedliwości i żalu. Bardzo trudno było im pogodzić się ze wszystkim, ale chociażby z uwagi na córeczki trzeba było. 

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wizyta w sklepie zakończona spotkaniem z medium

Od tego przykrego momentu minęły trzy miesiące, a Lana wybrała się do sklepu. Chciała kupić kwiaty na grób swojego synka. To wtedy doszło do niecodziennej sytuacji, którą opisała na swoim tiktokowym koncie. W pewnym momencie podeszła do niej kobieta twierdząc, że jest medium i może nie powinna tego robić, ale sugeruje dziewczynie by ta zrobiła test ciążowy. Lana była tak bardzo zaskoczona niecodzienną sytuacją, i choć nie wierzyła w to zupełnie, postanowiła zrobić po powrocie do domu test ciążowy i jednocześnie wszystko nagrać. W czasie filmiku można zauważyć, że Lana nie wierzy w potencjalną ciążę, nawet w pewnym momencie odwraca się bokiem i sarkastycznie pyta czy naprawdę wygląda na ciężarną. Potem następują trzy minuty oczekiwania, a twarz Lany pokrywa niedowierzanie, szok i łzy. Test ciąży dał pozytywny wynik.

OFERTY AVANTI24.PL: Wielka wyprzedaż kurtek w Reserved! Faworyt Polek na zimę już za 59,99

Nagranie, które stało się hitem

Nagranie zostało wyświetlone ponad 21 milionów razy. Ciężko uwierzyć, że cała ta sytuacja miała miejsce. Obca kobieta kobieta w sklepie zasugerowała Lanie, że jest w ciąży. Choć od tamtego czasu minęło już kilkanaście tygodni para jest bardzo szczęśliwa. Niestety towarzyszy im stres. Ciąża, z uwagi na poprzednią stratę, jest określana mianem "wysokiego ryzyka". Lana ma za sobą wizytę w szpitalu i cięższe chwile. Obecnie kobieta jest w 17 tygodniu ciąży, lekarz po ostatnim badaniu uspokaja że wszystko wygląda w porządku, dziecko jest aktywne, rozwija się. Jeszcze chwila i połowa ciąży minie, jeszcze trochę i Lana będzie mogła tulić w ramionach swoje "tęczowe dziecko" (dziecko, które zostało urodzone po wcześniejszym poronieniu, martwym porodzie lub śmierci noworodka, przyp. red.).

Płaczę. Ta kobieta została wysłana przez twojego synka.
Twój synek przysłał ci tęczowe dziecko.
To jest niesamowite, gratulacje. Życzę ci wszystkiego najlepszego.
Kimkolwiek jest ta kobieta, wie wszystko. Twoje dziecko POWRACA do Ciebie.
Płaczę za tobą.. to spotkało też mnie .. witaj w tęczowej krainie, choć to jest absolutnie przerażające, ale kiedy to się skończy, będzie warto.
Ta pani była prawdziwym aniołem. Są prawdziwe i wysyłają nam wiadomości od Boga. Tak się cieszę razem z Tobą.
Dosłownie skaczę teraz z radości z twojego powodu. GRATULACJE!!!!!!

- czytamy w komentarzach pod filmikiem.

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o: