Mama przykleiła podpaskę do pieluchy, a efekt ją zaskoczył. "Ratuje noce za jedyne 10 groszy dziennie"

Jedna z mam znalazła idealny i bardzo tani sposób na to, aby zabezpieczyć pieluszkę dziecka przed przeciekaniem. Wystarczy jedynie podpaska, która jak sama twierdzi, powoduje, że śpiące dziecko nie moczy się w nocy. Ten patent kosztuje jedynie 10 groszy dziennie, a teraz dzieli się nim ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Pewna bardzo oszczędna mama, podzieliła się na Instagramie genialnym sposobem na to, jak powstrzymać przeciekanie pieluszki po całej nocy. Aby zabezpieczyć ubranka, nocną bieliznę, a przede wszystkim materac, podkleja swojemu dziecku podpaskę.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Dzieci mówią, co to jest miłość

Sposób z podpaską na nocne moczenie?

Pewna mama znalazła sposób na nocne moczenie i przeciekanie pieluszki jej syna. Każdy rodzic maluszka spotkał się z tym problemem nie jeden raz. Śpiące dziecko przekręca się, zmienia pozycje, toteż nawet najlepsza pieluszka o świetniej chłonności może przeciekać. Z tym problemem poradziła sobie pewna sprytna mama, która znalazła na to dość nietypowy sposób.

urodziła dziecko w samochodzie, to nagranie jest hitemUrodziła dziecko w samochodzie. Do szpitala dowiozła w spodniach

W swoim najnowszym filmie Tara, znana w sieci jako @adventures_with_tara, pokazuje sposób na to, aby pożegnać się raz i na  zawsze z nocnym przeciekaniem pieluszek. Otóż przykleiła ona do pieluchy podpaskę, która ma powstrzymać wyciek moczu, kiedy jej syn kręci się i zmienia pozycję, z pleców na brzuszek i odwrotnie.

Są one dostępne u różnych sprzedawców, i to dość tanio. Ratuje noce za jedyne 10 groszy dziennie. To jest najlepszy sposób, który podpatrzyłam u Gentle Sleep Specialist. Idealnie sprawdzi się w przypadku maluchów, które śpią na brzuszku i czasem nadmiar moczu może im wyciekać. Wystarczy przykleić podpaskę i rano zobaczyć, ile moczu ona pochłonęła

- opowiada w swoim filmie kobieta.

Sposób na przeciekającą pieluszkęSposób na przeciekającą pieluszkę Fot. screen Instagram / adventures_with_tara

Jej obserwatorom bardzo spodbał się ten sprytny pomysł. Wideo ma już ponad 2 400 polubień i 643 000 wyświetleń.

 

W komentarzach inni rodzice podzielili się swoimi reakcjami, na nietypowy pomysł kobiety.

To jest taki świetny pomysł.
Będę używać tego pomysłu z moim 10-miesięczniakiem. Dzięki za udostępnienie!
Świetny pomysł. My podwójnie pieluchujemy z tego powodu, ale może ta opcja jest łatwiejsza

- dodali użytkownicy Instagrama.

 

Ksiądz odpowiada na pytanie dotyczące pieniędzy, jakie dzieci dostają na komunię.Spytała księdza, czy gdy małe dziecko przeklina, to grzeszy. "Brat mówi tujwa"

Więcej o: