Chłopiec nie zdołał powstrzymać szlaufa tryskającego wodą. Filmik hitem internetu

Ojciec pozwolił umyć swojemu dziecku okna za pomocą szlaufa, z którego tryskała woda. Takiego finału sytuacji się jednak nie spodziewał. - Dobrze, że jest to nagrane, kiedyś jak dziecko to zobaczy, to na pewno będzie się z tego śmiało - pisze jednak z fanek pod wideo opublikowanym na TikToku.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Wielu rodziców chętnie nagrywa swoje pociechy podczas wszelakich czynności czy reakcji na zachowania, dzięki czemu powstaje świetna pamiątka na lata. Niektórzy opiekunowie lubią chwalić się swoimi pociechami w mediach społecznościowych, szczególnie jeśli te zrobią coś nietypowego lub śmiesznego. Niektóre z takich nagrań z czasem zdobywają duży rozgłos. Wszystko przez to, że fani utożsamiają się z nimi i uwielbiają je oglądać.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała rodzinny poranek i wywołała burzę wśród obserwujących

Chłopiec nie zdołał powstrzymać szlaufa tryskającego wodą. Filmik hitem internetu

Pewien ojciec postanowił umyć okna. Do pomocy zwerbował swojego kilkuletniego synka, który ochoczo wziął do ręki szlaufa tryskającego wodą. Chłopiec początkowo lał wodę na szyby, jednak w pewnym momencie zmienił kierunek, na co szybko zareagował czujny ojciec. Nieco później kilkulatek nie zdołał powstrzymać gumowego węża z wodą i przewrócił się o niego, oblewając swojego tatę zimną wodą. Cała sytuacja wyglądała naprawdę komicznie, szczególnie że dziecko było bardzo zaangażowane w czynność. 

Oglądajcie do końca

- czytamy pod filmikiem. 

Poszła do zoo z niemowlęciem. Nagle do szyby podszedł goryl i zrobił zaskakujący gestPoszła do zoo z niemowlęciem. Nagle dziecko zwróciło uwagę goryla

Internauci wytykają sytuację: Najlepsze jak chłopiec swojego tatę polał

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci przyznali, że dawno nie widzieli czegoś tak, równie zabawnego. Podkreślili, że nie dość, że chłopiec miał dobre intencje i dobrze się przy tym bawił, to mimo to finalnie skończył tak, jak tego nie chciał. Niektórych rozbawił moment, w którym dziecko oblało wodą swojego tatę. 

Przynajmniej okna pomyte!
Najlepsze jak chłopiec swojego tatę polał.
Młody robotnik.
Chłopiec jest mega słodki. Fajnie, że tak pomaga swojemu tacie. Dobrze, że jest to nagrane, kiedyś jak dziecko to zobaczy, to na pewno będzie się z tego śmiało.
Kocham to dziecko!
Chłopiec jest niesamowity. Widać, że cieszy się z mycia okien

- czytamy w komentarzach. 

Koty ostrożnie i niepewnie podeszły do malca.Nagrano reakcję trzech kotów na widok niemowlęcia. "To przerażające"

Więcej o: