Pięciolatek usiadł do pianina i się zaczęło. "Nie mogę powstrzymać łez"

Pięcioletni chłopiec gra na pianinie tak, że po ciele przebiegają dreszcz. Nagranie opublikowane na Instagramie bije rekordy popularności. - Ten chłopiec ma talent! W przyszłości zrobi ogromną karierę - pisze jeden z internautów.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Rozwijanie zainteresowań u dzieci, ich pasji, hobby, to ważny element rozwoju pozwalający na zdobywanie doświadczenia w wielu obszarach. Każdy rodzic, motywując dziecko do działania, chce, aby od najmłodszych lat odnalazło swoje zainteresowania i szlifowało nabyte umiejętności, które ukształtują jego osobowość. Nic dziwnego, że już w przedszkolu maluchy uczęszczają na wiele zajęć, które rozbudzają ich kreatywność i wyobraźnię. Idąc do domu, maluchy chcą pokazywać rodzicom to, czego nauczyły się w wolnym czasie.

Zobacz wideo

Nagranie chłopca grającego na pianinie to hit internetu. Chłopiec wymiata

Dzieci chętnie pokazują swoim rodzicom to, czego nauczyły się w wolnym czasie. Talent małego Maxa podziwia cały świat za sprawą publikacji nagrania z jego udziałem w sieci. Pięciolatek gra na pianinie tak, że nie jeden dorosły otwiera buzie ze zdziwienia. Przy tym jest bardzo poważny, wczuwa się w rolę i widać, że robi to z ogromną pasją. 

 

Przedszkolak miał wymienić nazwę ptaków, ale coś poszło nie takPrzedszkolak miał wymienić ptaki. Nagle zrobiło się trochę niezręcznie

Fanka: To jest przepiękne. Uwielbiam, kiedy takie małe dzieci grają na tak poważnych instrumentach

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem i zaznaczyli, że magiczna gra dziecka działa uspokajająco i niezwykle wyciszająco. Niektórzy wspomnieli o tym, że miło patrzy się na dzieci, które realizują się w swojej pasji bez pomocy komputera i telefonu.

Nie mogę powstrzymać łeż, jak patrzę na to, jak Max gra. Te łzy wiążą się z tym, że dawno nie widziałam nic tak wyjątkowego, tak pięknego i naturalnego. Te łzy pokazują, że coś jest po prostu piękne. 
To jest przepiękne. Uwielbiam, kiedy takie małe dzieci grają na tak poważnych instrumentach. To jest swego rodzaju ukojenie. 
Cudowne nagranie. Dziękuję, że publikujecie takie treści.
Ten chłopiec ma talent! W przyszłości zrobi ogromną karierę.
To jest hit! Dawno nie widziałam, żeby dziecko było tak zaangażowane i z taką pasją pokazywało swoje hobby. Widać, że rodzice włożyli dużą pracę w ukształtowanie dziecka

- czytamy w komentarzach. Jeden z oglądających wysunął dość ciekawą opinię i przyznał, że rodzice nie powinni puszczać dziecka na dodatkowe zajęcia z pianina, ponieważ nabycie nowych umiejętności może spowodować utratę naturalnego strumienia świadomości. 

Proszę, nie pozwólcie mu brać lekcji do osiemnastego roku życia, ponieważ uwarunkowanie może spowodować utratę tego naturalnego strumienia świadomości. To, co on robi jest absolutnie piękne

- podkreślił fan. 

urodziła dziecko w samochodzie, to nagranie jest hitemUrodziła dziecko w samochodzie. Do szpitala dowiozła w spodniach

Więcej o: