Weszła do pokoju dziecka i nagle spojrzała na ekran niani elektronicznej. Przeszedł ją dreszcz

Zmęczona mama weszła w nocy do pokoju dziecka. W pewnym momencie spojrzała na ekran niani elektronicznej i aż podskoczyła. "To właśnie niedobór snu robi z rodzicami" - piszą internauci.

Chociaż niektórym osobom TikTok kojarzy się głównie z nagraniami nastolatków, nie brakuje tam również materiałów autorstwa rodziców. Aplikacja służąca do nagrywania, oglądania i udostępniania krótkich filmików, umożliwia odbiorcom szybkie znalezienie interesujących ich treści. Rodzice chętnie dzielą się na TikToku swoimi doświadczeniami związanymi z opieką nad pociechami. Nie da się jednak ukryć, że z rodzicielstwem wiąże się wiele wyzwań.

Weszła do pokoju dziecka i nagle spojrzała na ekran niani elektronicznej

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Nianie elektroniczne z kamerką i monitorem umożliwiają obserwowanie tego, co dzieje się w pokoju dziecka bez konieczności wstawania z łóżka. Mama opublikowała na TikToku nagranie nietypowej sytuacji, która miała miejsce właśnie w pokoju jej pociechy. Kobieta weszła w nocy do pomieszczenia, aby znaleźć dziecięcy smoczek i go naprawić. Przemęczona zapomniała jednak o jednej rzeczy.

Weszłam do pokoju córki, aby naprawić smoczek. Nagle zobaczyłam kogoś na ekranie. Przerażona obróciłam się w stronę kamery i odkryłam, że to przecież ja

- wyznała.

Na ekranie telefonu, na którym śledziła obraz z niani elektronicznej zobaczyła samą siebie. Odruchowo wpadła jednak w panikę i w pierwszej chwili pomyślała, że ktoś obcy pochyla się nad jej dzieckiem. Pod filmikiem pojawiła się masa komentarzy. Internauci byli rozbawieni jej reakcją, ale przyznali też, że dobrze znają to zmęczenie wynikające z opieki nad malcem.

To ja, gdy zastanawiam się gdzie odłożyłem telefon trzymając go ciągle w ręce
Zaczęła biec, by dostać się do pokoju, w którym przecież już była
To, że byłaś tak cicho, gdy zaczęłaś panikować jest niesamowite
Przeraziła się, ale w taki sposób, by nie obudzić dziecka
To coś, co z całą pewnością mogłoby mi się przydarzyć
Chciała pobiec, by uratować dziecko, ale zdała sobie sprawę z fakt, że już tam była
Im dłużej oglądam ten filmik, tym zabawniejszy się wydaje
To właśnie niedobór snu robi z rodzicami
A przy tym wszystkim była taka cicha. Nie mogę przestać oglądać tego filmiku

- pisali.

Więcej o:
Copyright © Agora SA