Mama chciała znaleźć pilota telewizora. Nie przewidziała tego, co zobaczy za kanapą

Pewna mama podzieliła się w sieci swoim przerażającym odkryciem. Otóż, kiedy pilot od telewizora zniknął w tajemniczych okolicznościach, zaczęła go szukać. Nie przewidziała jednak tego, co znajdzie za kanapą.

Mama gromadki dzieci, która nagrywa filmiki, pokazując urywki ze swojego rodzicielskiego życia, postanowiła podzielić się ze swoimi widzami przerażającym odkryciem. Kiedy zaginął pilot od telewizora, postanowiła odsunąć kanapę, bo była pewna, że tam się znajduje. Jednak to, co zobaczyła, odsuwając mebel, wprawiło ją w nie lada osłupienie.

Zobacz wideo Byłe uczestniczki Top Model chcą mieć razem dziecko w Polsce, a znany TikToker zdradza, czemu już nie zostanie inżynierem

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kanapowe skarby. Co odkryła mama, odsuwając mebel?

Kacie, znana jako @kacieandco, regularnie dzieli się poradami rodzicielskimi ze swoimi 3,390 fanami. Jej filmiki o macierzyństwie i spędzaniu czasu z dziećmi są bardzo popularne. Tym razem jednak do sieci wrzuciła nagranie, w którym pokazuje swoje przerażające odkrycie. Otóż, kiedy pilot do telewizora zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, postanowiła nieco przesunąć kanapę i go poszukać. Kobieta sądziła, że przedmiot wpadł w jakąś kanapową szczelinę. Jednak to, co zobaczyła, zaskoczyło ją ogromnie.

Zamiast pilota, stare przekąski, zabawki i śmieci, które wpadły między poduszki i kanapowe szczeliny. Kacie postanowiła pokazać na filmie, jak rozcina tył kanapy, aby sprawdzić jakie "skarby" się tam ukryły.  

Kiedy rozsuwa materiał, na filmie widać ukrywające się w kanapie ogromne ilości opakowań po jedzeniu, ładowarek do telefonów i dziecięcych zabawek.

O mój Boże, co jest...to obrzydliwe!

- krzyczy partner kobiety.

Myszy uwiły sobie ganizdoMama otworzyła szufladę w pokoju dziecka. "To żyje!"

Tiktokerka nagrała również dodatkowe wideo, aby wszystkim tym, którzy ciekawi byli odkrytych skarbów, wyjaśnić, co dokładnie znalazła.

Co było w kanapie? Owocowe przekąski. Opaski do włosów. Kilka biustonoszy. Trochę ubrań dla maluchów, nie mam już maluchów. Co jeszcze? Dwa piloty. Samochody Hot Wheels. Buty Barbie, małe, ale potężne. Mnóstwo dziecięcych rzeczy

- dodała kobieta, którą odkrycie nieco zszokowało.

TataWłożył śpioszki i parodiował dziecko. W tle histeria, rozmazany makaron i psia karma

Więcej o: