Nietypowa scena na studniówce. Nagrano, co uczniowie robili na podłodze

Studniówka to pierwszy poważny bal przyszłych maturzystów. Kojarzy się ona przede wszystkim z uroczystym odtańczeniem poloneza i zabawą do białego rana. Raczej nikt nie myśli wtedy o innych ćwiczeniach fizycznych niż w te w tańcu. Jednak grupa chłopców postanowiła wszystkich zaskoczyć. Oto co zrobili w czasie studniówkowego balu.

Do nietypowej sytuacji doszło w czasie studniówki tegorocznych maturzystów. Otóż grupa chłopców, ubranych w koszule, garniturowe spodnie i eleganckie buty - wyszła na parkiet i postanowiła wszystkich zadziwić. Jednak nie był to taniec, a ćwiczenia fizyczne, konkretnie pompki. Nad synchronizacją muszą jednak nieco popracować.

Zobacz wideo Na TikToku obserwuje go 3 mln fanów. Kamil Szymczak tylko nam zdradził, jak wyglądała jego studniówka

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Studniówka z niespodzianką. Ci chłopcy zadziwili wszystkich

Studniówka to uroczysty bal, gdzie dziewczęta ubierają piękne suknie wieczorowe, a chłopcy garnitury. Próżno szukać tam osób, które zdecydowałyby się na nieco mniej elegancki strój dnia. Tym bardziej zadziwiające jest to, co grupa młodych chłopców zrobiła na parkiecie. Otóż tegoroczni maturzyści postanowili zadziwić wszystkich, stanęli w rzędzie, padli na parkiet i zaczęli robić pompki. Wszyscy mieli na sobie białe koszule, garniturowe spodnie i eleganckie buty, tym bardziej należą im się pochwały. Pompek zrobili naprawdę sporo, co nie uszło uwadze uczniów będących z nimi na sali oraz internautów, którzy skomentowali zamieszczony na Tik Toku filmik.

I to jest studniówka
Koszula tak opięta to nigdy nie była
Ja bym nawet 5 nie dał rady
Szkoda, że u mnie na studniówce nie było czegoś takiego
Koszule ledwo wytrzymują

- napisali rozbawieni użytkownicy Tik Toka.

TataWłożył śpioszki i parodiował dziecko. W tle histeria, rozmazany makaron i psia karma

Nagranie zostało wrzucone na portal pięć dni temu, a już zgromadziło rzeczy widzów i komentatorów, dla których to, co zrobiła grupa chłopców, jest godna podziwu. Jednak znaleźli się też i tacy, którzy nie rozumieją, dlaczego na balu studniówkowym chłopcy robili pompki.

I po co oni te pompki robią? Ktoś im kazał czy coś
Bez przesady. Studniówka to elegancki bal, a nie pokaz talentów
I co? To szkoła wojskowa? Po co oni to robią?

- pisali niektórzy internauci.

Myszy uwiły sobie ganizdoMama otworzyła szufladę w pokoju dziecka. "To żyje!"

Więcej o: