Mówili, że włosy jej synka wypadną. Pokazała, jak chłopczyk wygląda teraz

Gdy urodziła synka z gęstymi włosami wszyscy mówili, że z czasem mu wypadną. Postanowiła nagrać, jak chłopiec wygląda teraz. "Potrzebuję takich genów dla mojej kolejnej pociechy" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomych krótkich filmików. Chociaż wielu osobom kojarzy się głównie z nagraniami układów tanecznych, można na niej znaleźć o wiele więcej treści. 

Mówili, że włosy jej synka wypadną

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jakie są obecne zalecenia w związku z karmieniem piersią?

Przedszkolak miał wymienić nazwę ptaków, ale coś poszło nie takPrzedszkolak miał wymienić ptaki. Nagle zrobiło się trochę niezręcznie

Na TikToku nie brakuje relacji z podróży i wyjazdów, zabawnych scenek rodzajowych i skeczy, nagrań z udziałem ekspertów (np. trenerów, prawników, lekarzy), fragmentów znanych filmów i seriali oraz materiałów autorstwa rodziców, którzy dzielą się z odbiorcami różnymi aspektami dotyczącymi wychowywania dzieci.

Młoda mama prowadzi profil na TikToku, który obserwuje ponad 12 tys. osób. Bohaterem wielu filmików jest jej synek. Chłopczyk wyróżnia się z powodu włosów. Na jednym z nagrań mama zdradziła, jakie komentarze słyszała od innych, gdy malec urodził się z bujną czupryną.

Synek przyszedł na świat z bujną czupryną. Wszyscy kazali mi czekać, aż jego włosy wypadną

- wyznała.

Na filmiku widać niemowlę z gęstymi włoskami, a na kolejnym ujęciu chłopca bawiącego się klockami. Wbrew przewidywaniom innych, chłopiec może pochwalić się dziś prawdziwą burzą loków.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od rodziców, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami.

Mój brat tak miał na początku i mu wszystkie włosy wypadły, gdy miał jeden miesiąc. Potem odrosły innego koloru
To ja za dzieciaka
Oba moje dzieci były łyse
Wygląda jak mały Dustin z serialu "Stranger Things"
Moja dwuletnia córka wygląda tak samo, gdy rozczeszę jej włosy
Potrzebuję takich genów dla mojej kolejnej pociechy. Nie chciałabym drugiego dziecko, no ale z takimi włosami to co innego
Wygląda jak moja kopia z dzieciństwa. Też kiedyś miałem takie włosy

- pisali.

TataWłożył śpioszki i parodiował dziecko. W tle histeria, rozmazany makaron i psia karma

Więcej o: