Gdy usłyszał płacz dziecka, zostawił dosadną wiadomość. "Nie ma co, taki sąsiad to skarb"

Dzieci czasem płaczą. To normalne i rodzic nie zawsze jest w stanie szybko znaleźć przyczynę płaczu. Pewna mama postanowiła podzielić się w sieci sytuacją jaka jej się przydarzyła. Choć zaczyna się od gratulacji, to niestety zupełnie nie o to chodziło.
Zobacz wideo Nagrała piosenkę z hejtujących komentarzy. "To mnie dotyka cały czas"

Codzienność świeżo upieczonych rodziców

Płacz dziecka. To jest to, co najbardziej przeraża świeżo upieczonych rodziców. Noworodek czy niemowlę może płakać z wielu różnych powodów. Często rodzice w takich przypadkach starają się eliminować możliwe przyczyny. Powody płaczu i rozdrażnienia mogą być błahe jak: pełna pielucha, pusty brzuszek, zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura, przebodźcowanie, potrzeba bliskości z mamą lub tatą. Jeśli płacz nie ustaje mogą to być boleści brzuszka, w późniejszym etapie ząbkowanie lub wiele innych rzeczy. Ciężko wtedy jednoznacznie stwierdzić, płacz dziecka nie ustaje, stres i nerwy narastają. Tak po prostu wygląda codzienność z małym dzieckiem. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Uciszaj swoje dziecko na noc"

AngryMumOfTwo to kobieta, która jest mamą dwójki dzieci. Doskonale wie jak to jest, gdy dziecko płacze, a wszelkie próby uspokojenia go zawodzą. Postanowiła się podzielić sytuacją jaka jej się przydarzyła, opisując ją na jednym z serwisów o nazwie Mumsnet. Wyznała tam, że wraz ze swoimi dziećmi mieszka w wynajmowanym mieszkaniu. Do tamtej pory była przekonana, że jej rodzina nikomu nie wadzi, a z sąsiadami raczej się dogaduje. Mimo wszystko, kobieta dostała anonim o dosadnej treści - wszystko przez płacz dziecka. Treść była krótka:

Gratulacje z okazji narodzin dziecka. Przypominam jednak, że ten budynek jest domem dla starszych osób, nie zachwyca nas, że wprowadziłaś się tylko po to, by się rozmnażać. Proszę uprzejmie, uciszaj swoje dziecko na noc, aby reszta z nas mogła spać.

OFERTY AVANTI24.PL: Czyszczenie magazynów Marc O'Polo. Czarną puchową kurtkę dostaniesz nawet do 50% taniej!

Zirytowany sąsiad pozostawił list bez podpisu

Użytkowniczka serwisu niestety nie wie kto jest tym sąsiadem, któremu płacz dziecka przeszkadzał. Może się jedynie domyślać. Sama zresztą jej nieco zdezorientowana, bo jak przyznała drugie dziecko płacze i marudzi zdecydowanie mniej niż pierwsze. Oczywiście jest jej przykro, że doszło do takiego zwrócenia uwagi, ale jednocześnie przecież ani ona ani dziecko nie robią tego specjalnie. Choć pojawiły się głosy stające w obronie starszego sąsiada, to jednak większość była zniesmaczona treścią pozostawionego listu i pocieszała mamę maluszka.

To nikczemne osoby.
Niegrzeczne i niepoważne, ciesz się swoim dzieckiem i postaraj się ignorować sąsiada. Jeśli mu się nie podoba, będzie musiał przenieść się gdzie indziej.
Idiota. Niemowlęta płaczą. Myślę, że zostawiłbym wiadomość zwrotną z marką dobrych zatyczek do uszu i sugestią wizyty u lekarza w sprawie zbadania poziomu stresu i braku zdolności tolerowania normalnego życia.

Źródło: mamadu.pl

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o: