Ona ma 62 lata, on 25 i marzą o pierwszym, wspólnym dziecku. Na nagraniu pokazali test ciążowy

Choć dzieli ich prawie 40 lat, to bardzo się kochają, a niedawno ogłosili w mediach społecznościowych, że starają się o wspólne dziecko. Czy to prawda i ich rodzina się wkrótce powiększy?

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Między Quranem McCainem a Cheryl McGregor jest 37 lat różnicy - on ma 25 lat, a ona 62. Jednak nie przeszkadza to im bardzo się kochać. Niedawno ogłosili też, że zaczęli starania o wspólne dziecko. Na jednym z filmików opublikowanych na TikToku pokazali nawet test ciążowy, co nie wszystkim się spodobało. 

Mama kanguruje dzieckoJak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

On ma 25, a ona 62 lata i starają się o dziecko. Na TikToku pokazali test ciążowy

Quran i Cheryl bardzo chcą mieć wspólnego malucha, o którego niedawno zaczęli się starać. Jak wynika z opisów nagrań, zdecydowali się na surogatkę, ponieważ ze względu na wiek, Cheryl nie mogłaby już zajść w ciążę. Na jednym z opublikowanych na TikToku nagrań nietuzinkowa para pokazała negatywny test ciążowy, co oboje bardzo przeżywali. Jednak w komentarzach było mnóstwo uwag od internautów, którym nie podoba się ich związek i to, że chcą mieć dziecko:

  • Nie wierzę w to, co widzę, oni tak na serio?
  • Jakby to było w liceum, a ja byłbym nauczycielem, to zgłosiłbym to na policję.
  • To jest bardzo nie fair w stosunku do tego dziecka.
  • Naprawdę boję się o to dziecko.
  • Mam nadzieję, że to nieprawda. Biedne dziecko!
  • Zakład, że jak dziecko pójdzie do szkoły, to usłyszy: Czemu przyszła tu twoja babcia?

Najczęstsze problemy ze skórą w miejscach okołopieluszkowych. Jak sobie z nimi radzić?Problemy w miejscach okołopieluszkowych. Jak sobie z nimi radzić?

Cheryl i Quran chcą mieć dziecko. Wynajęli do tego surogatkę

Jak wynika z opisów filmików, Quran i Cheryl zdecydowali się zainwestować w surogatkę, o czym zresztą opowiedzieli w jednym z wywiadów: (za portalem Rozrywka Radio ZET):

Szukamy miłej surogatki, która zechce podpisać umowę, aby po narodzinach nie mieć nic wspólnego z dzieckiem. W przypadku adopcji szukamy dziecka, które ma biologicznych rodziców o różnym kolorze skóry, aby czuło, że jesteśmy jego prawdziwymi rodzicami.

Jednak wiele osób zauważa, że wiek Cheryl może być problematyczny dla malucha, który wcześnie może stracić jedno z rodziców. Jednak ani ona, ani jej partner Quran, nie przejmują się tym. Kobieta uważa, że jej mąż wspaniale da sobie radę z wychowaniem dziecka, nawet gdy jej już nie będzie.

Więcej o: