Naciągnął body i udawał dziecko. Pokazał, z czym zmagają się rodzice. "Histeria, bałagań i psia karma"

TikToker włożył dziecięce body i nagrał filmik, na którym sparodiował zachowanie dziecka. Nagranie rozbawiło rodziców. "Bardzo dobrze znam sytuację z psią miską. Mój syn ma 10 miesięcy i namiętnie wyjada suchą karmę mojego owczarka" - czytamy w komentarzach.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zyskała na popularności za sprawą nagrań układów tanecznych, obecnie można znaleźć na niej o wiele więcej treści.

Tata naciągnął body i udawał dziecko

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Szkoła (zdjęcie ilustracyjne)Nadchodzą zmiany w szkołach. Będzie 9 nowych przedmiotów zawodowych?

Zobacz wideo Jakie są obecne zalecenia w związku z karmieniem piersią?

Na TikToku nie brakuje zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, relacji z podróży i wydarzeń medialnych, filmików z udziałem ekspertów (np. prawników, lekarzy, terapeutów) oraz materiałów autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z odbiorcami różnymi aspektami opieki nad dzieckiem.

Profil Whitney'a Lawsona obserwuje 3,6 milionów osób. TikToker specjalizuje się w zabawnych filmikach, w humorystyczny sposób pokazuje obserwatorom scenki z życia codziennego. Na jednym z nagrań postanowił sparodiować zachowanie małych dzieci. Widzimy na nim, jak siedzi w łóżeczku ze szczebelkami, w obcisłym, dziecięcym body. Następnie pokazał, jak z zainteresowaniem podchodzi do psich misek, by spróbować ich zawartości, odrzuca butelkę na podłogę oraz jak je, rozrzucając makaron wokół siebie.

Pod nagraniem pojawiły się tysiące komentarzy od rodziców, którzy przyznali, że mężczyzna perfekcyjnie odwzorował zachowanie ich pociech. Wiele osób dziwiło się, skąd znalazł body w tak dużym rozmiarze.

Zastanawia mnie tylko jak on znalazł takie duże body?
Padłam. To moje dziecko
Jakbym widziała swoje dziecko
Gdzie ty znalazłeś taki rozmiar ubranka dla dziewczynki?
To najzabawniejsza osoba, jaką kiedykolwiek widziałem
Bardzo dobrze znam sytuację z psią miską. Mój syn ma 10 miesięcy i namiętnie wyjada suchą karmę mojego owczarka
Dokładnie tak wygląda teraz moje życie z dzieckiem
Myślałem, że mój syn był jedynym dzieckiem zachowującym się w taki sposób. Teraz widzę, że to w pełni normalne

- pisali.

Maturzystka zrobiła test jedzenia na studniówce.Oceniła jedzenie, które podano na studniówce. "Jak na wiejskim weselichu"

Więcej o: