Rodzice zostawili dziecko na lotnisku. Nie miało biletu i postanowili lecieć bez niego. "Nie wierzyliśmy w to, co widzimy"

Do niecodziennej sytuacji doszło na jednym z izraelskich lotnisk. Para posiadająca belgijskie paszporty chciała lecieć do Brukseli wraz ze swoim dzieckiem. Zgłosili się do odprawy paszportowej, jednak bez potomka. Nie mieli kupionego biletu. Obsługa lotniska zdziwiona całą sytuacją zawiadomiła odpowiednie służby.

Para, która postanowiła zostawić do Brukseli bez dziecka, została zatrzymana przez policję krótko po tym, jak zostawili swoje dziecko w wózku i udali się do kontroli paszportowej. Cała niecodzienna sytuacja rozegrała się we wtorek 31 stycznia 2023 roku, na izraelskim lotnisku Ben Guriona w Tel Awiwie.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zostawili dziecko na lotnisku, bo nie mieli biletu?

Para lecąca z Izraela do Brukseli zostawiła swoje dziecko na lotnisku. Wszystko dlatego, że w momencie, kiedy zostali poproszeni o zapłacenie za bilet dziecka przy stanowisku odprawy, oburzeni nie chcieli tego zrobić. Doszło do kłótni z pracownikami lotniska. Po kilku minutach wymiany zdań pozostawili oni dziecko w wózku i udali się do kontroli paszportowej.

Chwilę później personel lotniska zauważył pozostawione bez niczyjej opieki dziecko i szybko postanowili wezwać odpowiednie służby.

Funkcjonariusze odnaleźli rodziców i zabrali ich na przesłuchanie. Przedstawiciel linii lotniczych Ryanair, których samolotem rodzina miała wracać do Belgii, w oświadczeniu cytowanym przez "The Times of Israel" przekazał, że personel był zszokowany sytuacją. "Nigdy nie widzieliśmy czegoś podobnego. Nie wierzyliśmy w to, co widzimy" - ocenił. Nie jest jasne, czy para z dzieckiem ostatecznie znalazła się na pokładzie samolotu. Nie podano też wieku chłopca

- podaje portal tvn24.pl.

Niemieckie przedszkole w 1945Przedszkole w powojennych Niemczech. Dzieci karmiono w gruzach budynków

Niestety informacja o tym, jak zakończyła się cała historia, nie została jak na razie podana. Nie jest wiadomym, czy ostatecznie rodzice kupili dziecku bilet i polecieli całą trójką do Brukseli, tak jak to pierwotnie mieli zamiar zrobić. 

jest doulą, karmi piersią 5-letniego syna i mierzy się z hejtem"Robię to, co uważam za dobre dla moich dzieci". Karmi piersią 5-latka

Więcej o: