Mama trojaczek pokazała ich urodzinowe torty. Jeden z nich bardzo zaskakuje. "Dziewczynka z charakterem"

Dziecięce urodziny to poważna sprawa. I nie tylko prezenty są ważne, ale i tort. Dziewczynki zwykle zamawiają jednorożce, księżniczki, dużo brokatu i różu. Ale nie ta dziewczynka. Zamówiła taki tort, którego nikt by się nie spodziewał. Nagranie zrobiło furorę w sieci.
Zobacz wideo Szalina Malina opowiada o dzieciństwie przed TikTokiem, a Natalia Kruczyńska radzi jak wytrwać w postanowieniach

Kiedy w domu pojawiają się bliźniaczki zazwyczaj wszystko co kupują rodzice od tej pory, muszą kupować podwójnie. Te same ciuchy, buty, gumki na włosach, opaski, zabawki, dodatki i wiele innych rzeczy i akcesoriów. Bliźniaczki zazwyczaj mają podobne zainteresowania, lubią spędzać ze sobą czas. Często się mówi też o tym, że bliźniaki łączy wyjątkowa więź i relacja, jakiej wiele osób nie rozumie. 

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Urodzinowe marzenie trojaczek

Z trojaczkami jest podobnie. Pod warunkiem, że takie podobieństwa wychodzą naturalnie i nie są z góry narzucone, wszystko jest w porządku. Jeśli natomiast dzieci przejawiają różne potrzeby i zainteresowania, warto dać im swobodę i możliwość wyboru. Pewna mama, która żyje pod jednym dachem z uroczymi trojaczkami wrzuciła filmik do sieci, który stał się prawdziwym hitem. Furorę zrobiły torty urodzinowe dziewczynek. Pierwszy jaki widzimy na nagraniu to piękny jednorożec, kolejny jest idealny dla księżniczki i trzeci, którego zupełnie nikt by się nie spodziewał to dorodny, zieloniutki ogórek. A co więcej, to właśnie trzecia dziewczynka wygląda na najbardziej podekscytowaną i szczęśliwą patrząc na swoje wymarzone zamówienie. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Czyszczenie magazynów Marc O'Polo. Czarną puchową kurtkę dostaniesz nawet do 50% taniej!

Ogórkowe marzenie dziewczynki

To pięknie pokazuje, że są rodzice, którzy pozwalają dzieciom decydować o sobie i swoich potrzebach i spełniać ich marzenia. Dziewczynki, choć są siostrami, mają różne zainteresowania. Każda z nich jest indywidualnością. Każda miała inne urodzinowe marzenie i każda została uszczęśliwiona. Dziewczynka nie musi za każdym razem marzyć o brokacie i jednorożcach, równie dobrze może chcieć tort piracki, tort z super bohaterami czy tort w kształcie ogórka. I to najbardziej podoba się internautom. Oszaleli na punkcie ogórkowego tortu i podkreślają, że są zauroczeni wyborem dziewczynki. 

Najlepsze jest to, że wygląda na najbardziej podekscytowanego człowieka.
Ogórek jest najlepszym ciastem i nikt mi nie powie inaczej.
Kocham to, jak pozwalasz im na własne indywidualne ja. Wielu rodziców z bliźniakami, trojaczkami robi to samo. To jest niesamowite.
Ogórkowy dzieciak to mój ulubiony.
Uwielbiam ją, dziewczynka z charakterem.
Jest bardziej podekscytowana swoim ciastem ogórkowym niż pozostała dwójka swoimi.
To takie słodkie że są postrzegane jako jednostki a nie trojaczki.
Uwielbiam to, że dla każdej zrobiliście tort, a nie jeden dla wszystkich.
Wygląda na najbardziej podekscytowaną, chciała tylko swojego ogórka.

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o: