Mama zawołała syna do pokoju i zaczęła nagrywać. Nie wiedział, co kryło się w szafie

Mama chciała zażartować z syna. Zawołała go do pokoju i dyskretnie zaczęła nagrywać. Po chwili chłopiec spojrzał w stronę szafy i przeraźliwie krzyknął. "10 sekund śmiechu, trauma na całe życie" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca użytkownikom publikowanie, oglądanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Można tam znaleźć treści o przeróżnej tematyce od fragmentów znanych filmów i seriali, przez poradniki i relacje z podróży, po materiały autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z obserwatorami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Mama zawołała syna do pokoju i zaczęła nagrywać

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Nauczycielka zrobiła baby shower w przedszkolu. Przy wszystkich ogłosiła płeć dzieckaNauczycielka zrobiła baby shower w przedszkolu. Dzieci miały głosować na płeć jej dziecka

Zobacz wideo Karolina Brzuszczyńska o długim procesie planowania dzieci. "Pary jednopłciowe powinny być postrzegane jako materiał na dobrego rodzica"

Wielu rodziców lubi bawić się z dziećmi, a często wpada wówczas na różne pomysły, które mają na celu pobudzić wyobraźnię i kreatywność malca. Na TikToku pojawiło się jednak nagranie wzbudzające wiele kontrowersji. Internauci byli zaniepokojeni tym, co zrobiła mama.

Kobieta zawołała syna do pokoju i zaczęła dyskretnie go nagrywać. W szafie ukrywała się wówczas druga osoba przebrana w kostium potwora. Tylko czekała aż chłopiec wejdzie, by zacząć na czworakach iść w jego stronę. Na początku ten nie zauważył "stwora" i podszedł do mamy. Dopiero później odwrócił się w stronę szafy i zaczął głośno krzyczeć. Po chwili zorientował się jednak, że to jedynie kostium, a przebrana osoba mocno go przytuliła.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od osób, które skrytykowały pomysł kobiety. Stwierdziły, że taka zabawa może skutkować traumą i nieprzespanymi nocami.

10 sekund śmiechu, trauma na całe życie
Nerwica lękowa czas start
Od tej pory dziecko nie będzie już spało spokojnie
Pięć sekund śmiechu, a potem lata terapii
Żaden zdrowy na umyśle rodzic nie wpadłby na taki pomysł
Gdyby to działo się przy zgaszonym świetle, widok byłby traumatyczny
Biedak. Nie wiem, czy się śmiać, czy też mu współczuć
Miałem podobne przeżycia. Gdy byłem dzieckiem kuzyn przebrał się za świętego Mikołaja, ale narzucił na kostium kurtkę motocyklisty. Tak się bałem i nawet moje przy szczekały

- pisali internauci.

MieszkanieGdy mama nie patrzyła, chłopiec chwycił marker. Chciał ozdobić dom. "Sedes się cieszy"

Więcej o: