Agresywny pies rzucił się na dziecko. Nagle do akcji wkroczył bohaterski kot

Kamera z monitoringu zarejestrowała niebezpieczną sytuację, do której doszło na parkingu. Na małą dziewczynkę rzucił się agresywny pies. Nim jej mama zdążyła zareagować, w obronie dziecka stanął kot.

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dziecka są priorytetem każdego rodzica. Niestety, czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kamera z monitoringu uchwyciła dramatyczny moment. Gdy rodzic na chwilę odszedł, na jego dziecko rzucił się agresywny pies.

Agresywny pies rzucił się na dziecko

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

KlasaWtargnęli do klasy, by siłą zabrać dziecko. Odepchnęli nauczycielkę, aż upadła

Na TikToku opublikowano nagranie z kamery zamontowanej na parkingu. Widać na nim małą, około trzyletnią dziewczynkę na rowerku. Dziecko stało spokojnie koło białego samochodu, trzymając ręce na kierownicy i patrząc się w stronę miejsca, w którym stała jej mama. Nagle zza samochodu wyłonił się pies, którego ani kobieta, ani dziewczynka nie zdążyły zobaczyć.

Agresywne zwierzę podbiegło do dziecka i mocno złapało je za nogawkę spodni. Dziewczynka upadła razem z rowerkiem i bezskutecznie próbowała się wyrwać. Pies wciąż energicznie szarpał jej nogawkę i nie chciał puścić. Sytuację dostrzegł kot, który bez wahania rzucił się na psa, własnym ciałem odpychając go od dziewczynki. Na tym jednak nie poprzestał i cały czas biegł za agresorem, by go wypłoszyć i odgonić od pojazdu.

Kamera zarejestrowała również moment, w którym chwilę później do dziewczynki pobiegła przerażona mama, by upewnić się, czy jej córce nic się nie stało.

Nagranie obejrzano prawie 500 tys. razy i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Internauci byli pod wrażeniem reakcji kota i jego odwagi. 

I to się nazywa waleczność, przyjaźń, obrona. Wspaniały kot
Taki kot to skarb
Brawo za pomoc
Jak nie przepadam za kotami to tego biorę w ciemno
Zasłużył na smaczną ucztę po tym wszystkim
Wow, jaki odważny, piękny kot. Brawo!

- pisali.

Udawali, że zapomnieli o dziecku i zostawili włączoną kamerę. Reakcja córki ich zaskoczyłaRodzice udawali, że zapomnieli o dziecku. Dyskretnie nagrali jego reakcję

Więcej o: