Udawali, że zapomnieli o dziecku i zostawili włączoną kamerę. Reakcja córki ich zaskoczyła

Rodzice postanowili udać, że zapomnieli o córce. Zostawili ją samą w domu i włączyli kamerę. Nie takiej reakcji jednak oczekiwali. "Najspokojniejsze dziecko, jakie widziałam. Mój syn krzyczałby na całe gardło" - pisze internautka.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i udostępniania krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą układów tanecznych nagrywanych przez celebrytów i nastolatków, obecnie można tam znaleźć o wiele więcej treści.

Udawali, że zapomnieli o dziecku i zostawili włączoną kamerę

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Bezpański pies chciał zaatakować trzylatkę. Kamera z monitoringu uchwyciła reakcję ojcaAgresywny pies chciał rzucić się na dziecko. Kamera uchwyciła reakcję ojca

Zobacz wideo Karolina Brzuszczyńska o długim procesie planowania dzieci. "Pary jednopłciowe powinny być postrzegane jako materiał na dobrego rodzica"

Na TikToku nie brakuje zabawnych nagrań ze zwierzętami, relacji z podróży, poradników i tutoriali oraz materiałów autorstwa rodziców. Na profilu @thecarlinfamily rodzina pokazuje swoim odbiorcom nagrania, których głównymi bohaterami są właśnie dzieci. Ich profil obserwuje prawie trzy miliony osoby.

Na jednym z nagrań postanowili sprawdzić, jak zachowa się ich starsza córka, gdy pomyśli, że o niej zapomnieli. Niedługo przed wyjściem z domu rodzice ustawili kamerę, która zarejestrowała to, co działo się przy drzwiach wejściowych. Najpierw wyszła mama, a potem tata, trzymając nosidełko z niemowlęciem. Nie spojrzał jednak za siebie, ale od razu zatrzasnął drzwi.

Ku zdziwieniu rodziców dziewczynka nie zaczęła krzyczeć. Spoglądała to na drzwi to na psa, przeszła się do drugiego pokoju i zachowała spokój. Po chwili rodzice wrócili i przeprosili ją, a ta jak gdyby nigdy nic podniosła torbę i grzecznie poszła za tatą.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautów. Niektórzy uważali, że taki żart nie był dobrym pomysłem, nawet, jeżeli dziewczynka wykazała się spokojem.

Najspokojniejsze dziecko, jakie widziałam. Mój syn krzyczałby na całe gardło
Dziecko i pies spojrzeli na siebie porozumiewawczo, jakby chcieli powiedzieć: czy oni nas nie widzą?
To ten typ niezależnego dziecka. Jest taka spokojna
Nie rób tak więcej. Nawet jeśli to zabawa, dzieci to zapamiętają. To wy jesteście tymi, którym najbardziej ufają
Spojrzała na psa, jakby chciała zapytać, czy rodzice tak na poważnie
Była bardzo silna. Gdyby mnie to spotkało, usiadłbym tam i płakał
Nie rób tego nawet dla żartu. Nawet jeśli jest mała, to zapamięta tę sytuację

- pisali.

matka tuż po porodzie porzuciła ją w szpitaluMatka porzuciła ją tuż po porodzie. Przeraził ją widok "srebrnych oczu"

Więcej o: