Agresywny pies chciał zaatakować trzylatkę. Kamera z monitoringu uchwyciła reakcję ojca

Agresywny pies zaczął biec prosto na małą dziewczynkę. Było o włos od tragedii, ale zareagował tata. "W takich sytuacjach uświadamiamy sobie, że jednak jesteśmy gatunkiem, który działa instynktownie" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca użytkownikom publikowanie, oglądanie i udostępnianie krótkich nagrań. Chociaż niektórym kojarzy się głównie z tańczącymi nastolatkami, można tam znaleźć o wiele więcej treści, w tym także tych przeznaczonych dla starszych odbiorców.

Bezpański pies chciał zaatakować trzylatkę

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Rzadkie imię dla dziewczynkiChciała nadać córce nietypowe imię. Urzędnik postawił warunek

Zobacz wideo Lili Antoniak o rodzeniu dzieci w Polsce. "Nie jest sztuką zrobić sobie dziecko. Nie każda kobieta powinna być matką"

Obecnie na TikToku nie brakuje relacji z podróży i wydarzeń medialnych, zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, fragmentów znanych seriali i filmów, materiałów z udziałem ekspertów (np. lekarzy, prawników, psychologów), tutoriali i poradników oraz treści autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z odbiorcami swoimi doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Nie ulega wątpliwości, że bezpieczeństwo pociech jest priorytetem rodziców. Zdarza się, że działają instynktownie, by w razie potrzeby uratować dziecko. Kamera z monitoringu zamontowana niedaleko podjazdu zarejestrowała taki moment, a tata ku przestrodze opublikował nagranie na swoim profilu na TikToku @cinobeatz.

Na nagraniu widać dziewczynkę stojącą przy hulajnodze. Nagle rozległo się głośne szczekanie, a w stronę dziecka zaczął biec gotowy do ataku pies. Dziewczynka uciekła w stronę samochodu i wówczas, naprzeciw zwierzęciu wybiegł ojciec, który zaczął krzyczeć na zwierzę. Cały czas osłaniał dziecko.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od internautów. Byli oburzeni, że właściciele agresywnego zwierzęcia nie prowadzili go na smyczy.

A potem, że przecież mój piesek nie ugryzie, on taki spokojny, muchy nie skrzywdzi
Nigdy nie wiadomo co, kiedy i dlaczego...
Dlatego boję się psów
I ta dziewczynka się jeszcze bała, czy coś się stanie jej tacie
Tata zawsze jest gotów walczyć dla swojej rodziny
W takich sytuacjach uświadamiamy sobie, że jednak jesteśmy gatunkiem, który działa instynktownie
Tak bardzo jej bronił. W razie czego było gotowy rzucić się na tego psa

- pisali.

Dziecko w wózku (zdjęcie ilustracyjne)Zostawiła dziecko przy plaży i poszła do kawiarni. W wózku była notatka

Więcej o: