Maturzystka pokazała SMS-a od babci. Przed studniówką wysłała jej wzruszająca wiadomość

Koniec stycznia i początek lutego to dla wielu tegorocznych maturzystów czas studniówek. Tym tematem żyją całe rodziny, wspierając prawie dorosłych ludzi, przed pierwszym poważnym balem w ich życiu. Jedna z uczennic pokazała wzruszającego SMS-a od babci, która wysłała jej niezwykłą wiadomość.

Studniówka to nie tylko zwykła dyskoteka. To uroczyście odtańczony polonez, to wspólna zabawa uczniów i nauczycieli do białego rana, aby świętować ich ostatnią prostą w kierunku egzaminu dojrzałości. Matura za sto dni, ale teraz należy się dobrze bawić. Wie to babcia jednej z maturzystek, która postanowiła wysłać wzruszającą wiadomość wnuczce. Poruszona dziewczyna opublikowała to na swoim Twitterze.

Zobacz wideo Kotecki: Jeśli wprowadzimy obniżki stóp procentowych, to WIRON na reakcję będzie potrzebował 3 miesięcy, WIBOR zareaguje od razu

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Babcia życzy dobrej zabawy. "Raduj się i baw"

Okres studniówek to wyjątkowy czas dla wszystkich tegorocznych maturzystów. Wyjątkowy, pierwszy poważny bal w ich życiu, rozpoczynający się od poloneza. Potem już tylko przemówienia wraz z życzeniami i to, na co wszyscy czekają, czyli szalona zabawa do białego rana.

Jedna z babć postanowiła wesprzeć swoją wnuczkę w tym wielkim dniu. Zdaje się, że starsza kobieta doskonale wie, co to dobra zabawa i życzy tego samego młodej dziewczynie, stojącej u progu dorosłości. Maturzystka, która dostała wzruszającego SMS-a od swojej babci, postanowiła go upublicznić. Okazuje się, że to pełna ciepła i niezwykle wzruszająca wiadomość.

Daguś, życzę Ci jutro wspaniałej zabawy. Raduj się i baw tak, abyś tą studniówkę zapamiętała na całe życie. Będę jutro myślami z Tobą. Nic się nie denerwuj. Będę jutro z myślami z Tobą. Zawsze Twoja babcia Halina

- napisała kobieta.

Poszedł do kościoła i obserwował młodzież. Był oburzony: Słowiański przykuc i spóźnieniaPoszedł do kościoła i obserwował młodzież. Był oburzony: Słowiański przykuc i spóźnienia

Maturzysta, postanowiła pochwalić się na swoim Twitterze, wiadomością, którą otrzymała, jednocześnie zaznaczając, że wywołała u niej ogromne wzruszenie, a także łzy.

Jutro studniówka, więc babcia postanowiła pokroić cebulę

- napisała z przekąsem dziewczyna.

Zatem i my idziemy w ślady babci Haliny, życząc tegorocznym maturzystom wyjątkowej i wspaniałej zabawy do rana. Niech ta noc będzie niezapomniana.

500 plus (zdjęcie ilustracyjne)Czy nadchodzi już koniec 500 plus? Rodzice obawiają się utraty środków

Więcej o: