Przyszły tata zdradza, do czego służy łóżko z dziurą. "Sam ją wycinałem"

Przyszły tata nagrał filmik na TikToku, na którym pokazał jak obecnie wygląda jego sypialnia. Wyjaśnił, dlaczego wyciął dziurę w materacu. "Po obejrzeniu takich nagrań mam coraz wyższe wymagania w kwestii wyboru przyszłego męża" - komentuje internautka.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zyskała popularność za sprawą tańców nagrywanych przez nastolatki, bardzo szybko przyciągnęła starszych odbiorców i pojawiło się na niej więcej treści.

Przyszły tata zdradza, do czego służy łóżko z dziurą

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Uczeń zrobił z ukrycia zdjęcie biurka nauczyciela informatykiUczeń pokazał podkładkę pod myszkę nauczyciela informatyki. "Wstyd na całego"

Zobacz wideo Lili Antoniak o rodzeniu dzieci w Polsce. "Nie jest sztuką zrobić sobie dziecko. Nie każda kobieta powinna być matką"

Obecnie na TikToku można znaleźć zabawne filmiki ze zwierzętami, poradniki i tutoriale, relacje z wyjazdów oraz podróży, fragmenty znanych filmów i seriali, a także materiały autorstwa rodziców, którzy dzielą się z obserwatorami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Oczekiwanie na narodziny dziecka to ważny okres dla rodziców. Przyszli ojcowie często starają się wówczas ulżyć swojej partnerce i wyręczać ją, aby łatwiej przechodziła okres ciąży. Na profilu na TikToku @luxuryrenovation przyszły tata opublikował filmik, na którym pokazał, co zrobił z łóżkiem, by zapewnić komfort ukochanej.

Kiedy twoja ciężarna żona lubi leżeć na brzuchu

- opisał filmik.

Na nagraniu widać duże łóżko. Na większej części tata położył drugi materac. Pokazał jednak, że na jego środku wyciął sporą dziurę, a następnie naciągnął na nią prześcieradło. Ciążowy brzuszek zmieści się w otworze, a kobieta będzie mogła odpoczywać w ulubionej pozycji.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od osób zachwyconych jego pomysłowością.

Liczyłem, że on pokaże jak to łóżko wygląda, gdy żona się położy
Matki tego potrzebują
Po obejrzeniu takich nagrań mam coraz wyższe wymagania w kwestii wyboru przyszłego męża
Wielkie łóżka ratują małżeństwa
Jesteś jedyny na milion. Nie każdy otrzymuje taką empatię i zrozumienia na tym etapie związku. To musi być bardzo szczęśliwa kobieta
Należy ci się nagroda dla męża roku
Potrzebowałam czegoś takiego. Uwielbiam spać na brzuchu i bardzo ciężko było tego nie robić
Świetny mąż! Jestem przekonana, że razem będziecie świetnymi rodzicami

- pisali.

Dziewczynka poświęca teraz na naukę godzinę, dwie dziennie.Zabrała córkę ze szkoły, uczy się w domu. "Maksymalnie dwie godziny dziennie"

Więcej o: