Uczeń pokazał podkładkę pod myszkę nauczyciela informatyki. "Wstyd na całego"

Nauczyciele są pod wieczną obserwacją swoich uczniów. Muszą bardzo się pilnować, aby nie popełnić gafy i nie stać się obiektem sensacji. W niektórych przypadkach takie zainteresowanie może być pomocne. Jak będzie tym razem.

Kto dużo pracuje przy komputerze ten wie, ile znaczy dobra podkładka pod myszkę. Odsunie od nas problem ze znikającym kursorem, ale na tym nie koniec. Jeżeli wyposażymy się model ze specjalną poduszeczką pod nadgarstek, oszczędzimy sobie bólu czy drętwienia dłoni. 

Po więcej ciekawych wiadomości z kraju i ze świata zajrzyj na Gazeta.pl >>>

O tej zasadzie wie także pewien nauczyciel. W sumie dobrze to o nim świadczy, uczy bowiem informatyki. Jeden z jego uczniów zwrócił swoją uwagę właśnie na belferską podkładkę pod myszkę. Nic dziwnego. Przyciąga wzrok. Zdobi ją bowiem nadruk z nagimi plecami wysportowanego mężczyzny. Jak zaplanował to "dowcipny" producent, gołe pośladki wypadają akurat w tym miejscu, gdzie podkładka wybrzusza się, tworząc ergonomiczną poduszeczkę pod nadgarstek. 

Czemu mój nauczyciel od informatyki ma podkładkę w gołego faceta? Mam wiele pytań -

napisał uczeń szkoły ponadpodstawowej na Twitterze, zamieszczając jednocześnie zdjęcie zrobione z ukrycia. 

Zobacz wideo W sieci śledzi go blisko 3 mln fanów, ale z hejtem spotkał się już w szkole

Na Twitterze zamieszczone przez ucznia zdjęcie wywołało dwojakie reakcje. Jedni nie kryli rozbawienia, bo zapewne oryginalna podkładka na biurku nauczyciela znalazła się właśnie w ramach żartu. Może dostał ją od dowcipnych uczniów? A może sam chciał rozbawić znudzonych podopiecznych? Jednak w dyskusji pojawił się także i drugi obóz. Okazało się, że taka podkładka niektórych wręcz oburza: "Wstyd na całego", "deprawacja młodzieży", "to nie przystoi" - można było przeczytać w internecie komentarze. A jak Wam podoba się podkładka?

Więcej o: