Bliźniaczki dzielą łóżko i narzeczonego. Chcą zajść w ciążę w tym samym czasie, a na razie noszą ze sobą sztuczne niemowlęta

Bliźniaczki, Anna i Lucy DeCinque z Perth, dzielą ze sobą dosłownie wszystko. Ubrania, kosmetyki, a także narzeczonego. Są szczęśliwe, mając tego samego partnera, a także śpiąc w trójkę w jednym łóżku. Teraz chcą iść o krok dalej i zająć w ciążę. Jednak ma to nastąpić w tym samym czasie.

Anna i Lucy DeCinque z Perth to wyjątkowe pod każdym względem bliźniaczki. Są nie tylko niesamowicie do siebie podobna, ale okazuje się, że lubią te same rzeczy i mają identyczne plany. Szokujące jest to, że posiadają tego samego partnera, z którym obie, jednocześnie chcą zajść w ciąże. Jak na razie "ćwiczą" bycie mamami i noszą ze sobą lalki-niemowlaki.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zareagowała na źle traktowane, przez uczestników programu, zwierzę - "Pani była oburzona"

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Bliźniaczki chcą mieć takie same dzieci. Czy to możliwe?

Bliźniaczki z Perth w Australii wywołały w internecie ogromne poruszenie tym, iż nie tylko nawzajem upodabniają się do siebie, tak samo się ubierają, ale przede wszystkim mają tego samego partnera, z którym śpią w jednym łóżku. Na tym nie koniec. Kobiety ogłosiły, że chciałby zostać matkami, jednak ich zajście w ciążę ma się odbyć w tym samym czasie, aby razem mogły urodzić swoje dzieci. Jak na razie "ćwiczą" bycie mamą niemowlaka i wszędzie zabierają ze sobą sztuczne lalki.

Naszym marzeniem jest być razem w ciąży, w tym samym czasie

- powiedziały bliźniaczki w zapowiedzi do drugiego sezonu reality show serii TLC, Extreme Sisters, których słowa cytuje portal kidspot.com.au.

Materiał promocyjnyPierwsze tygodnie to prawdziwa rewolucja. Rodzice często popełniają ten błąd

 

Anna i Lucy, 35 ujawniają w zwiastunie, że podejmują swoje największe jak dotąd wspólne wyzwanie: zostają matkami. Siostry przyznają, że próbują zajść w ciążę w tym samym czasie i szczegółowo opisują swoją dotychczasową podróż. W nagraniu widzowie widzą je siedzące obok dwóch identycznie ubranych lalek, noszących pasujące do siebie ubrania. Kobiety zabierają te sztuczne "dzieci" na wycieczki, aby ćwiczyć posiadanie własnych dzieci.

Co może dla niektórych wydawać się dziwne, dla bliźniaczek z Australii takie dzielenie się wszystkim, także partnerem, nie jest niczym wyjątkowym. Teraz razem chcą być w ciąży i mieć dzieci.

Mamy 35 lat. Zdecydowaliśmy, że chcemy mieć dzieci teraz, ale musimy mieć dzieci w tym samym czasie

- komentuje jedna z kobiet.

Pierwszy odcinek Extreme Sisters Season 2 miał premierę 23 stycznia 2023 roku.

Oto najlepsze pomysły na budżetowe ferie.Do kiedy wniosek 500 plus 2023? Zostało tylko 7 dni. Kto zapomni, nie dostanie teraz pieniędzy

Więcej o: