76-latka i 19-latek spodziewają się wspólnego dziecka? Nietypowa para pokazała nagranie z badania USG

Ostatnio zrobiło się głośno o pewnej parze z Włoch - 19-letni Giuseppe d'Anna i 76-letnia Milina Gatta publikują na TikToku (i nie tylko) filmiki, na których jawnie okazują sobie uczucia. Ogromna różnica wieku wywołała niemałe kontrowersje, zwłaszcza że para opublikowała dwa nagrania sugerujące, że będą mieć dziecko. Czy to prawda?

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

19-letni Giuseppe i 76-letnia Milina publikują na TikToku (i nie tylko) filmiki, na których jawnie okazują sobie uczucia. Choć pozornie wygląda to na romans, tak naprawdę wszystkie kontrowersyjne nagrania są aranżowane, a ich cel szokowanie oglądających i co za tym idzie, zdobycie jak największej rzeszy obserwujących osób. Ostatnio pojawiły się dwa filmiki, które sugerują, że nietuzinkowa para oczekuje dziecka. Jaka jest prawda?

Jak pielęgnować skórę niemowlęciaSkóra niemowlaka jest delikatna. Jakie problemy pojawiają się najczęściej?

76-latka i 19-latek będą mieli dziecko? Pojawiło się nagranie z badania USG

Milina i Giuseppe podzielili się ostatnio nagraniem z rzekomego badania USG czy becikowego, na którym "zdradzili" płeć dziecka. Na filmiku z TikToka widać, jak 79-latka leży na łóżku w gabinecie z odsłoniętym brzuchem, na który pielęgniarka nakłada żel i przesuwa urządzenie. Brzmi jak opis prawdziwego USG? Nic bardziej mylnego - internauci szybko zauważyli, że to gabinet kosmetyczny, a nie lekarski, natomiast żel nałożono patyczkiem, czego przy tym badaniu się nie robi. Dodatkowo użyte na nagraniu urządzenie to nie aparat do USG - służy ono do nowoczesnej terapii służącej w walce z cellulitem czy złogami tłuszczowymi. Natomiast wspomniane "becikowe" to również tylko żart.

Mama kanguruje dzieckoJak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

76-latka i 19-latek będą rodzicami? Prawda jest nieco inna

O nietypowej, włoskiej parze było ostatnio głośno, gdyż z publikowanych w mediach społecznościowych filmów wynikało, że są nawet zaręczeni, ale w końcu prawda wyszła na jaw - Milina i Giuseppe są babcią i wnuczkiem, a nie parą. Co więcej, 19-latek przyznał, że ma dziewczynę w swoim wieku. Jak sam 19-latek powiedział w jednym z wywiadów (za portalem Eska.pl):

Opublikowałem nagranie, które pokazuje miłość, jaką darzę moją babcię. Mieszkamy razem, jest wdową, więc próbuję obdarzyć ją tym uczuciem, którego mój dziadek nie może jej już dać, a ja jako wnuk - tak. Te pocałunki, które sobie dajemy, to znak przywiązania, jaki w naszych stronach używany jest przez krewnych, nic więcej.
Więcej o: